REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.Zážitky

Detail zážitku

Kempování v Beskydech v zahradním párty stanu

50 %

2 hodnocení

Autor: Turista Kempovací|1 vložených zážitků
Hodnocení autora:
Datum vložení: 03.10.2018
Absolvovalo: 1 lidí
Lokalita: Beskydy

Popis

Na jaře jsme byli s bandou 4 dalších lidí na chatě v Beskydech a řekli jsme si, že bychom mohli vyrazit na nějakou tu tůru. Problém byl v tom, že jsme s něčím podobným původně vůbec nepočítali a byli jsme víceméně připraveni jen na posedávání u ohně vedle chatičky, popíjení a jedení masa. Neměli jsme s sebou stan, spacáky, ani žádnou jinou výbavu na kempování. Ale měli jsme dostatek nadšení a zahradní párty stan, který jsme si vzali pro případ zhoršeného počasí.

Na chatě můžou vzniknout opravdu šílené nápadyVečer jsme se tudíž dohodli, že následující den vyrazíme všichni do hor a taky tam přespíme s tím, že s sebou vezmeme právě párty stan, který nás ochrání před nepřízní počasí. Konkrétně jsme měli k dispozici něco takového http://i-market.cz/113-zahradni-party-stany Protože měli všichni něco popito, ta souhlasili a následující den ráno už se z toho nikdo nevyvlíknul, i když někteří jedinci evidentně chtěli. Každý jsme pobrali do batohu nějaký kousek stanu s tím, že na hřebeni večer pak vymyslíme co a jak, postavíme náš příbytek a vytvoříme pod sebe izolaci z trávy, nebo něčeho podobného. Večer jsme tak tak došli na místo a poměrně vyřízení postavili náš párty stan. Bohužel jsme zjistili, že není do takového větru na hřebenech hor evidentně stavěný, takže se nám asi po hodině roztrhal a naše mise nakonec dopadla tak, že jsme s čelovkami a totálně vyřízení šli zpět k chatě, ke které jsme dorazili někdy okolo půlnoci.

Přespávání v párty stanu na horách? Už nikdy :)Mám sice rád přírodu a nejrůznější extrémní dobrodružství, ale přespávání na horách v zahradním párty stanu už příště rozhodně vynechám, pokud by náhodou někoho něco podobného opět napadlo.Absolvovali

Související zážitky

Czech Adventure Race 2016

Czech Adventure Race 2016

Šumava, Plzeňský kraj, Czech Republic

100

%

100

%

Diskuze (1)
Hodnocení a recenze (2)

Recenze

Turista Kempovací| 03.10.2018 |

Luboš Tyl| 03.10.2018 |

Komentáře

03.10.2018 16:42| Petr

Kupte si nahradni plachty od ( reklamní odkaz zablokován) a zkuste znovu..:)

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 690 lidí)


Banner