REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.Zážitky

Detail zážitku

Kempování v Beskydech v zahradním párty stanu

50 %

2 hodnocení

Autor: Turista Kempovací|1 vložených zážitků
Hodnocení autora:
Datum vložení: 03.10.2018
Absolvovalo: 1 lidí
Lokalita: Beskydy

Popis

Na jaře jsme byli s bandou 4 dalších lidí na chatě v Beskydech a řekli jsme si, že bychom mohli vyrazit na nějakou tu tůru. Problém byl v tom, že jsme s něčím podobným původně vůbec nepočítali a byli jsme víceméně připraveni jen na posedávání u ohně vedle chatičky, popíjení a jedení masa. Neměli jsme s sebou stan, spacáky, ani žádnou jinou výbavu na kempování. Ale měli jsme dostatek nadšení a zahradní párty stan, který jsme si vzali pro případ zhoršeného počasí.

Na chatě můžou vzniknout opravdu šílené nápadyVečer jsme se tudíž dohodli, že následující den vyrazíme všichni do hor a taky tam přespíme s tím, že s sebou vezmeme právě párty stan, který nás ochrání před nepřízní počasí. Konkrétně jsme měli k dispozici něco takového http://i-market.cz/113-zahradni-party-stany Protože měli všichni něco popito, ta souhlasili a následující den ráno už se z toho nikdo nevyvlíknul, i když někteří jedinci evidentně chtěli. Každý jsme pobrali do batohu nějaký kousek stanu s tím, že na hřebeni večer pak vymyslíme co a jak, postavíme náš příbytek a vytvoříme pod sebe izolaci z trávy, nebo něčeho podobného. Večer jsme tak tak došli na místo a poměrně vyřízení postavili náš párty stan. Bohužel jsme zjistili, že není do takového větru na hřebenech hor evidentně stavěný, takže se nám asi po hodině roztrhal a naše mise nakonec dopadla tak, že jsme s čelovkami a totálně vyřízení šli zpět k chatě, ke které jsme dorazili někdy okolo půlnoci.

Přespávání v párty stanu na horách? Už nikdy :)Mám sice rád přírodu a nejrůznější extrémní dobrodružství, ale přespávání na horách v zahradním párty stanu už příště rozhodně vynechám, pokud by náhodou někoho něco podobného opět napadlo.Absolvovali

Diskuze (1)
Hodnocení a recenze (2)

Recenze

Turista Kempovací| 03.10.2018 |

Luboš Tyl| 03.10.2018 |

Komentáře

03.10.2018 16:42| Petr

Kupte si nahradni plachty od ( reklamní odkaz zablokován) a zkuste znovu..:)

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 880 lidí)


Banner