REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.Zážitky

Detail zážitku

Aquapark Gino Paradise Bešeňová v zimě

40 %

3 hodnocení

Autor: Honza Nikodým|6 vložených zážitků
Hodnocení autora:
Zaměření: Plavání, Plavání v bazénu
Datum absolvování: 18.11.2015
Datum vložení: 29.12.2015
Absolvovalo: 3 lidí
Lokalita: Liptov, Tatry
GPS: 49.1003, 19.4451
Náročnost: Nízká
Dobré pro děti: Ano

Popis

Bešeňová je vedle Tatralandie druhý ze známých aquaparků v Liptově na rozmezí oblastí Nízké Tatry a Vysoké Tatry. Spousta lidí sem jezdí jen kvůli koupání v obou parcích a termálech, ale pro nás šlo o odpočinkový den na delší dovolený.

V Aquaparku jsme byli v listopadu, takže bylo možné využít jen vnitřní část plus termální bazény venku a pár venkovních vířivek.

Přijeli jsme s malým dítětem (16 měsíců) a pro něj to nebylo nic moc. Žádné místo na klidné vyspání po obědě a žádné bazénky a hry pro tenhle věk. Třeba v největší dětské zóně se jednou za pár minut vylil na všechny obrovský džber vody, což kluka vždycky akorát vyděsilo. Na rozdíl od Tatralandie chyběl i klasický dětský koutek. Navíc vnitřní bazény byly často o pár stupňů chladnější, než by člověk na postávání ve vodě bez pohybu chtěl.

Z akčnějších zábav pro dospělé je tu vlnobití, které vás baví asi tak 5 minut a potom super rychlé tobogány. Ty nejrychlejší vám opravdu žhaví plavky a hukot je to pořádný. Rychlejší tobogány jsme zatím nezažili a nepřipraveným jedincům nedoporučuju. Hodně lidí vycházelo dost otřesených. Rychlé tobogány ale mají špatně řešený dojezd, protože vás to vykopne do prostoru velikosti rakve a můžete se omlátit. Třeba já si u toho nejrychlejšího pokaždý dost narazil koleno, jak mě to v poslední zatáčce házelo do strany. I proto zakázali jízdu na zrychlujících podložkách, protože lidi lítali až na vnější hranu dojezdu a prý byly i zlomeniny.

Vnější termály jsou fajn, ale klasicky jen stojíte ve vodě nebo pod sprchou a baví vás, že je venku kosa a vy jste v bazénu. Na nějaké větší řádění to tu v zimě není. Taky chybí bar u vody, pro případné nákupy se musí do restaurace.

Vstupné je poměrně vysoké – asi 25 euro, ale některá místní ubytování nabízejí na lístky jako bonus akci 1+1. Za sauny se platí víc, tuším 13 euro, což je o dost víc, než v Tatralandii (tam je to za 4 e).

Celkově se tu dá strávit fajn den, ale je to drahé a my se celkem brzo začali nudit. Pro nejmenší děti to tu připravené není, prostředí nám přišlo méně sympatické a pohodové než v Tatralandii a i vstupné je tu dražší, takže sem už se asi nevypravíme.

Mapa

Absolvovali

Související zážitky

Jak se zničit v aquaparku...

Jak se zničit v aquaparku...

Liptovský Mikuláš, Tatry, Slovensko

60

%

60

%

Diskuze (0)
Hodnocení a recenze (3)

Recenze

Honza Nikodým| 29.12.2015 |

Jana Tylová| 03.02.2016 |

Tatralandie, která je asi o 15 minut vedle, je daleko lepší.

Michal Tyl| 30.12.2015 |

Souhlasím s hodnocením

Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.
Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 726 lidí)


Banner