REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.Zážitky

Detail zážitku

Aquapark Tatralandia v zimě

64 %

5 hodnocení

Autor: Honza Nikodým|6 vložených zážitků
Hodnocení autora:
Zaměření: Plavání, Plavání v bazénu
Datum absolvování: 24.11.2015
Datum vložení: 23.12.2015
Absolvovalo: 4 lidí
Lokalita: Liptov, Tatry
GPS: 49.1058, 19.571
Náročnost: Nízká
Dobré pro děti: Ano

Popis

Tatralandia je jeden ze dvou velkých Aquaparků v oblasti Liptova, odkud jsou dobře dostupné Nízké Tatry i Vysoké Tatry. V zimě i v létě se tu dá strávit docela pohodový odpočinkový den.
My zkusili Tatralandii v listopadu, kdy je venku zavřené skoro všechno kromě termálních bazénů, ale i tak to nebylo vůbec špatné.

Vevnitř najdete centrální prostor s několika teplejšími bazény a barem, kde pijete přímo ze stoliček z vody, můžu doporučit zvlášť výbornou piňa coladu. Nad těmito bazény je velká odpočívací zóna, která byla v listopadu prakticky prázdná. V sezoně o víkendu je tu ale prý dost narváno.

O kus dál je další bazének s dětskou zónou, takže děti se vyblbnou (tahat sem v zimě kočárek nemělo smysl, my byli s malým dítětem a stačilo ho vždy kousek přenést nebo na spaní šoupnout do odpočinkové zóny). Za bazénem jsou 4 tobogány jetelné po zadku a dva na miniraftech. Dva zadkové pak mají docela slušné grády, zvlášť když jedete na podložce. A asi nejpříjemnější sranda je jeden z raftových tobogánů, který je sice pomalý, ale vyplivne vás z vytopeného prostoru ven do „trychtýře“, přímo do mínusových teplot nebo třeba noční vánice, kde se pak chvíli vozíte, než vás tobogán zase vcucne. Pří velké zimě je to hodně netradiční zážitek.

Centrální část s barem

Venkovní bazény jsou dost teplé na to, abyste v nich zůstali třeba hodinu i v těch největších mrazech, a v jednom o trochu chladnějším bazénu se dá i slušně zaplavat.
Saunový svět je za doplatek 4 eura, a i když je tu různých typů saun docela dost, vystačili jsme si s klasikou.

Najíst se můžete buď ze svého, nebo v restauraci. Ceny jsou poměrně vysoké, ale dá se to ustát. Samotné vstupné bylo tuším 25 eur na člověka, ale jestli jste v lokalitě ubytovaní v nějakém penzionu, skoro vždy nabízejí jako benefit vstupné pro jednoho člověka zdarma (tedy 1+1).

Celkově pohodový odpočinkový den, zvlášť s dítětem. Pro nás byla Tatralandia určitě příjemnější a atmosférou pohodovější než nedaleká konkurence Bešeňová, která byla pro malé dítě spíš nevhodná.

Mapa

Absolvovali

Související zážitky

Jak se zničit v aquaparku...

Jak se zničit v aquaparku...

Liptovský Mikuláš, Tatry, Slovensko

60

%

60

%

Diskuze (1)
Hodnocení a recenze (5)

Recenze

Honza Nikodým| 23.12.2015 |

Jana Tylová| 03.02.2016 |

V zimě naprosto super. Kromě hlavních bazénů a tobogánů doporučuju i relaxační zónu. Platí se sice zvlášť, ale stojí rozhodně zato!

Iáček| 29.12.2015 |

Ve večerních hodinách, za snížené vstupné a při 18°C okolního vzduchu super - nikde ani noha, takže se člověk opravdu vyblbnul. Ale přes den a za teplého letního dne by mě tam nikdo nedostal - ale obecně nemám rád koupaliště a hlavu na hlavě :)

Andy82| 07.01.2017 |

Ivana Panchártková| 24.12.2015 |

Komentáře

29.12.2015 14:27| Iáček

Když jsme s kámoši byli v Tatralandii, tak bylo venku sotva 18°C a my tam dorazili až na večerní koupačku (od 18 hod do 19). Snížené vstupné, nikde ani noha, takže jak je nám vlastní jsme jen a jen závodili - buď kdo bude na věži první anebo kdo bude rychleji dole :D :D :D
Musím říct, že po 2 hod těhlech závodů, půl hod houpání se ve vodní houpačce a půl hod "relaxu" v termálu jsme byli všichni totálně popravení, ale skvěle jsme si to užili ;)

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 885 lidí)


Banner