REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.Zážitky

Detail zážitku

Jak umejt boty v Krkonoších Harachov-Výrovka

94 %

3 hodnocení

Autor: LiborW|1 vložených zážitků
Hodnocení autora:
Zaměření: Běhání, Trail running, Turistika a treking
Datum absolvování: 13.12.2014
Datum vložení: 25.11.2015
Absolvovalo: 1 lidí
Lokalita: Krkonoše
Délka trasy: 29
Náročnost: Střední

Popis

“O víkendu jedem na Výrovku nechceš jet taky? No jasně, ale v patek večer už něco mám….hm, tak já v sobotu přiběhnu.”

Takhle začal jeden z mích loňských “zážitků”. V sobotu dopoledne jsem zbalil vložku do spacáku, goráčovku, něco suchýho na převlečení a autobusem vyrazil do Harrachova. Na autobusáku na mě trochu divně koukali když sem se soukal do neoprenovejch ponožek a na rozdíl od nich vrstvy oblečení ubíral. Nejprve to vypadalo ze v Krkonoších sou snad úplně všichni, ale davy turistů se naštěstí nevysápou dál než k Mumlavskýmu vodopádu a tak hned za ním jsem to byl už jen já a občasný dobrodruh. Za Krakonošovou snídaní začala pomalu břečka přecházet ve sníh (zapomněl jsem, byla polovina prosince).

Jen co jsem minul prameny Labe a vyhoupnul se na hřebeny, začalo sněžit a docela dost foukat. Vítr a sníh mě zahnali do závětří polský boudy na Sněžnejch Jamách kde jsme nandal goráčovku. V tu chvíli se svět rozdělil na dva, jeden venku kde se vánice co hlučnosti blížila druhé část divadla GundR a druhej vevnitř kde bylo teplo a sucho (moje první goráčovka). Nebudu se chvástat že sem běžel úžasně rychle, neběžel, spíš jsem se tak trochu rychejc plazil, obcas brodil po kolena ve sněhu a když to šlo tak občas popoběh.

Na Špindlerovce se začalo smrákat a u Poledního kamene byla úplná tma. Myslel jsem, že budu rychlejší, ale čelovku (bludičku) jsem měl, ne že by moc pomohla, s ní bylo vidět na dva metry a jinak nic, bez ní bylo blbě vidět tak na pet. Tyče dobrý, ale silnice kde se člověk neboří po pás vede někde jinde. Z Luční na Výrovku hodina z celkovejch čtyř. Když nic tak takhle čistý běhací boty jsem neměl snad ani když byly nový.

Mapa

Trasa ke stažení

Absolvovali

Diskuze (0)
Hodnocení a recenze (3)

Recenze

LiborW| 25.11.2015 |

Tvoje přezdívka| 06.02.2016 |

:-)

Alice| 30.11.2015 |

Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.
Banner