REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.Zážitky

Detail zážitku

Bohnický orienťák 2014: v bezpečí areálu hrozila ztracencům leda tak hospitalizace

60 %

1 hodnocení

Autor: Outfanatic.com|158 vložených zážitků
Hodnocení autora:
Zaměření: Orientační běh, Orientační sporty, Sport s dětmi
Datum vložení: 05.11.2014
Absolvovalo: 1 lidí
Lokalita: Bohnice
GPS: 50.1343, 14.4192
Náročnost: Nízká
Dobré pro děti: Ano

Popis

V areálu bohnické nemocnice je poslední dobou pěkně živo. Nikdo ještě ani nesundal směrovky ukazující na cílovou arénu běžeckého závodu City Trail Run, který startoval pod Petřínem a končil právě v Bohnicích, a už se v areálu objevily šipky směřující k Divadlu Za plotem.

Právě v něm, konkrétně v jeho předsálí, se minulý čtvrtek vystřídalo před dvě stě lidí, kteří si přišli zazávodit v orientačním běhu. Pokladna se několika tahy fixem změnila na Poradnu, kam si mohl přijít pro radu kdokoli, kdo si nevěděl rady s mapou, kterou dostali závodníci už na prezentaci.  

Připravené tratě tentokrát vůbec neopustily areál nemocnice, nikdo se tedy nemusel bát, že by se navždy ztratil mezi bohnickými paneláky nebo v Čimickém údolí. Každý ztracenec totiž dřív nebo později musel narazit na plot, podél kterého mohl v nejhorším případě bezpečně najít alespoň hlavní vchod. Zoufalí ztracení se tedy mohli bát leda tak hospitalizace.

Na trati bylo dost narváno, protože pořadatelé pouštěli během největšího návalu závodníky po půlminutách. Kdo ale někdy pořádal závod v orienťáku, ví, že závodníci budou mnohem víc nevrlí, když budou muset dlouho čekat na svůj start, než když budou chvilku čekat u kontroly, než na ně přijde řada s ražením.

Odrazky na kontrolách, které byly po nasvícení vidět na desítky metrů, zvedly všem náladu, stejně jako bonbóny rozdávané v cíli. Jestli se někomu závod nelíbil, nechal si to pro sebe, což je pro pořadatele ta největší pochvala. Tak zase za rok!
  
Na výsledky závodu se koukněte sem, fotogalerii najdete pod článkem.

Mapa

Absolvovali

Diskuze (0)
Hodnocení a recenze (1)

Recenze

Outfanatic.com| 05.11.2014 |

Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.
Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 864 lidí)


Banner