REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

REKLAMA NA OUTFANATIC.COM

 Reklama na OUTFANATIC.com a jak to funguje?

      Reklama na portálu je chytrý a efektivní způsob propagace vašich výrobků, služeb, internetových obchodů 
a dalších aktivit . 
      Reklamní plochy tohoto serveru jsou určeny nejen pro firmy nabízející outdoor potřeby a služby, ale také pro ostatní firmy, jejichž výrobky jsou cíleny především na lidi v aktivním věku. Outfanatic.com nabízí svým inzerentům rozmanité reklamní formáty od bannerů různých velikostí, přes placené odkazy v rubrikách, až po prezentace obchodů.
  Reklama na oborově zaměřeném serveru má daleko vyšší účinnost.

 

Proč inzerovat právě na Outfanatic.com?

      Outfanatic.com je nejnavštěvovanějším outdoor webem v Česku s vlastní sociální sítí se stále se rozrůstající členskou 
základnou propracovaným systémem zážitků a kalendářem akcí pro všechny outdoor sporty a v neposlední řadě Facebook profilem s vysokou sledovaností a možností propagace. 

Pokud máte zájem o propagaci na webu Outfanatic.com napište nám na inzerce@outfanatic.com, a my vám pošleme kompletní přehled a podmínky. 

 

Kromě zviditelnění v naší sociální síti nabízíme různé možnosti placené inzerce jako jsou kvalitní bannery, PR články, facebook příspěvky, pořádání soutěží nebo recence

Cena banerové reklamy je na vyžádání.
 

Další možnosti dlouhodobého zviditelnění nabízejí placené firemní profily.

Cena firemních profilů je na vyžádání.


Naši uživatelé

  • Aktivní lidé, kteří se věnují sportům v přírodě

  • Zaměření především na cyklistiku, běh, horolezení, běžkování, turistiku a treking, divokou vodu, orientační sporty a extrémní závody

  • 90% návštěvníků je ve věku 18-45 let

  • 60% návštěvníků je ve věku 25-35 let

  • 52% návštěvníků jsou ženy a 48% muži

Kontakt:

Hana Tylová
inzerce@outfanatic.cz
603275123

Reference firem 


S Outfanatic.com jsme spolupracovali při kampani na pojištění sportovního vybavení, které si lidé vozí v autě nebo na autě. Kampaň běžela v televizi, outdooru a na internetu, kde jsme kombinovali bannery a videobannery na velkých serverech s menšími oborovými servery. Z těchto menších cílených serverů se nám nejlépe osvědčil outfanatic.com, přes který se nám podařilo oslovit relevantní publikum. To se projevilo jak v nízké ceně za proklik, tak i v míře zaujetí na cílové stránce. Na stránkách outfanatic jsme využili hlavní banner (Leaderboard).

Marketingový manažer


Banner na Outfanatic.com nám na náš web přivedl několik set návštěvníků. Doba jejich navštěvy byla delší než náš průmer, což svědčí o jejich vysoké relevantnosti. V období, kdy jsme publikovali na Outfanaticu náš PR článek, se Outfanatic stal dokonce naším třetím nejúspěšnějším referentem a do dneška se drží mezi deseti nejlepšími. Spolupráci hodnotíme velmi pozitivně."

Ivana Aquin

„Spolupráce proběhla na jedničku. Bezpochyby se jedná o jeden z nejzajímavějších outdoorových portálů v ČR. Doporučujeme :-)“


Jakub Janovec

„Portál Outfanatic.com byl jeden z prvních mediálních partnerů, který měl odvahu podílet se na představování novinky na českém trhu v oblasti krádeží kol. Díky prezentaci naší technologie na svých webových stránkách se významně podílí na zvýšení povědomí o značce Datatag v ČR."

Michal Tuček
Reference uživatelů:
 

„Mně z toho vašeho webu snad prdnou cévky. Já se tady snažim dostudovat a vy pořád házíte takový super místa na vejlety u Prahy.“
 

„Našla jsem tenhle závod na Outdooru v Praze. Sleduju ho sleduju asi rok, je to moje nejoblíbenější stránka“
 

“I love this site, the Czech-English translation is almost perfect, which is a great opportunity for me to follow outdoor events”
 

„Jsem vaše dlouhodobá sledovatelka a obdivovatelka J Už jsem přes vás poznala nové pojmy (třeba kalisthenika), objevuju běžecké tratě, jsme čerstvou majitelkou cyklistického batohu z vašeho bazaru a třeba se najde i nějaký (dlouhodobější) parťák... ;)
 

Je vidět, že stránky mají úspěch a těší mě to. Prodala jsem na bazaru batoh během jednoho dne a od té doby mi chodí emaily s poptávkama, jestli ho ještě nemám.“
 

„Ted jsem se tak na 40 minut uzasne zacetla na outfanaticu. Musim rict fakt super!!!! Gratuluju, jste cim dal tím lepší.“


„Zacinam nabyvat dojmu, ze OVP bude lepsi nez FB , linkedIn a podobne kraviny :-)

 

„Už jsem byl přes váš web na stěně s několika lidmi a zítra jdu zase s jednou slečnou.“
 

V pátek jsem měl docela málo práce a tak jsem měl čas OVP si v klidu pročíst a musím říct vážně super, docela mě bavilo i číst články k činnostem co mě moc nebaví, jako jsou např. > lezení a tak... A našel jsem tam i inspiraci, třeba to cvičení na balonu, to je vážně zajímavé... A pak se mi moc líbí ta vaše mapa...:o)”


Skvělá služba, co funguje."

Inzerce

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 931 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner