REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

O webu

Portál Outfanatic.com je sociální sítí a prostorem pro všechny, kdo sportují v přírodě. 

Najdete na něm každý den nové články, kalendář akcí, fotogalerii, inzeráty lidí prodávajících vybavení nebo hledajících parťáky a spoustu dalšího. Za zmínku stojí i první interaktivní outdoormapa .

Na Outfanaticu se věnujeme hlavně sportům jako jsou horské kolo, běhání, lezení, orientační sporty nebo kajaky, a to i jejich indoorovým alternativám. Mezi naše další sporty patří slackline, extrémní závody, plávání, kiting, in-line a spousta dalších. 

Obsahově se zaměřujeme hlavně na praktické informace typu kdy, kde, co a jak. Proto u nás nenajdete zprávy o extrémních přelezech v Himálaji ani výsledky z lyžařskémo mistrovství světa. To rádi přenecháme klasickým médiím. Zato u nás najdete tipy na bikové trasy, které můžete o víkendu vyzkoušet s kamarády, výborné akce a závody, které se konají kousek od vašeho domova, a hlavně stejně založené lidi, se kterými si užijete víc sportování v přírodě.

Snažíme se, aby náš web byl co nejaktuálnější. Proto uvítáme, když nám pošlete jakékoliv Vaše připomínky, ať už se budou týkat Vašich akcí, důležitých aktualit nebo nových kontaktů.

Přejmeme spoustu zábavy na webu a hlavně v přírodě,

Vaši Outfanatici

Inzerce

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 927 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner