REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Co, kdy, kde...

Bike Valachy


Datum: So 15. 06. 2019
Místo: hotel Galik v údolí Léskové, Velké Karlovice
Sekce: Horské kolo
Typ: Závod
Popis: Maraton horských kol 20km/ 40 km
Web:

valachytour.cz

Čas začátku: 16.00 hod děti, 18.00 hod dospělí
Startovné: 50/100, 400/500 Kč

Víte o změnách? Napište nám!

Zpět na kalendář

Třetí závod VALACHY TOUR s centrem u hotelu Galik - bikový maraton po ostrých valašských kotárech. Trať vede přes Miloňov, následně se dvakrát překonává hřeben Vsetínských Beskyd. Nádherné výhledy, vydatné kopce a náročné sjezdy, ale i četné singltrailové pasáže. Lahoda pro každého bajkera!


Trať A - BIKE VALACHY maraton, 38 km – Okruh vede přes osadu Miloňov, po 7 kilometrech se stoupá na hřeben Vsetínských Beskyd na rozcestí Pálenice. Zde je i první občerstvovací stanice. Hřeben se opouští na Polaně a sjíždí se okolo rozhledny Miloňová k hotelu Lanterna a k hotelu Galik.
 
Poté trať závodníky vede lesní běžkařskou cestou do údolí Leskoveček a stoupá znovu na hřeben Vsetínských Beskyd pod Vysokou. Závodníci nyní pokračují po hřebenovce až na Polanu, kde se opět sjíždí okolo rozhledny Miloňová k hotelu Lanterna a k hotelu Galik.
 
Trať B - BIKE VALACHY fitness, 20 km - závodníky vede trasa od stratu před Galikem lesní běžkařskou cestou do údolí Leskoveček a stoupá znovu na hřeben Vsetínských Beskyd pod Vysokou. Cyklisti pak pokračují po hřebenovce až na Polanu, kde se sjíždí okolo rozhledny Miloňová k hotelu Lanterna. Závěrečné metry trati vedou terénem za areálem Lesková k cílovému prostoru před hotelem Galik.
 
Obě tratě BIKE VALACHY vedou v CHKO Beskydy. Při jízdě nevybočujte ze značené trasy, dodržujte pravidla chování v CHKO a během závodu neodhazujte odpadky mimo občerstvovací stanice. Dávejte na sebe pozor a zvláště v soubězích s turistickými a cyklistickými trasami buďte ohleduplní k ostatním návštěvníkům hor.

Související články

23.01.2018

Marmelády a Marmolada....co mají společného?

13.09.2016

42km biking z Trutnova do pevnosti Josefov v Jaroměři

04.08.2016

360° panorama, dejte svým fotkám nový rozměr

Inzerce

Zpět na kalendář

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 921 lidí)

Poslední inzeráty

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno

sebeobrana


Banner