REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Co, kdy, kde...

Cream Bike Čeladná 2015


Datum: So 19. 09. 2015
Místo: Čeladná
Sekce: Cyklistika
Typ: Závod
Popis: Cyklistický závod Cream Bike Čeladná, jehož trasu pro vás připravil trojnásobný olympionik Radim Kořínek, se pojede 19. září!
Web:

www.bikeceladna.cz

Čas začátku: 10:00
Startovné: od 300 Kč na 22 km a 350 Kč na 55 km

Víte o změnách? Napište nám!

Zpět na kalendář

Již pouze něco přes měsíc zbývá do startu dalšího ročníku populárního cyklistického závodu Cream BIKE ČELADNÁ. Ten se uskuteční v sobotu 19. září v obci Čeladná v Moravskoslezském kraji. Závodu, který vede přes atraktivní lokace, jako jsou Pustevny či Maralák, se mohou zúčastnit profesionální bikeři i široká veřejnost. 10 Kč z každého zaplaceného startovného bude navíc věnováno na obnovu vyhořelé Národní kulturní památky Libušín, kolem které se bude na Pustevnách projíždět.

Organizátoři letos připravili dvě tratě rozdílných obtížností, na jejichž přípravě se aktivně podílel olympionik Radim Kořínek. Na start závodu se ale postaví také další velká jména, v čele s olympijských vítězem a mistrem světa Jaroslavem Kulhavým. Dále pak Pavel Boudný, Matouš Ulman, Barbora Prudková a další.

Středně obtížná Trasa A – Bike Čeladná race dlouhá 55 km s převýšením 1 200 metrů povede na hlavní hřeben Moravskoslezských Beskyd. Druhá rekreační Trasa B – Bike Čeladná o délce 20 km povede polními a lesními cestami na úpatí druhé nejvyšší hory Moravskoslezských Beskyd Smrk, a to s celkovým převýšením 400 metrů.

Program závodů je však přizpůsoben i dětem, pro které bude připraven soutěžní okruh o délce 500 metrů přímo v areálu Základní školy Čeladná. Součástí závodu bude i řada doprovodných aktivit, při kterých si děti vyzkoušejí svou technickou zručnost, například ve slalomu kolem cyklo lahví, cyklofotbale, přejíždění hranolu či prken a mnoha dalších disciplínách. To vše pod odborným vedením biketrialisty Petra Krause, který doprovodný program ještě obohatí o své exhibiční vystoupení.

Přihlášky a registrace do závodu Cream BIKE ČELADNÁ probíhají na internetových stránkách závodu:www.bikeceladna.cz

Související články

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

08.02.2018

Jak na kolo v zimě: 2. díl – oblečení a doplňky

Inzerce

Zpět na kalendář

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 934 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner