REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Co, kdy, kde...

Plavání potmě


Datum: So 31. 01. 2015
Místo: Bazén v Podolí, Praha 4
Sekce: Plavání v bazénu
Typ: Jiná akce
Popis: Akce na podporu nevidomého plavce Miroslava Smrčka
Web:

www.rozhlas.cz

Víte o změnách? Napište nám!

Zpět na kalendář

Plavání POTMĚ je akce na podporu nevidomého plavce Miroslava Smrčky, jehož snem je dostat se na paralympiádu v Rio de Janeiru. Akce se uskuteční 31. ledna 2015. Veřejnost bude mít příležitost za běžné vstupné do Podolí (99 Kč / 90 min) přispět Světlušce, setkat se nejen s plaveckými esy a známými osobnostmi, ale také vyzkoušet aquazorbing, zacvičit si s Hankou Kynychovou, nechat se namasírovat atd.

Miroslav Smrčka (50 let) oslepl zcela náhle před třemi roky. Zhroutil se mu svět. Naštěstí se o jeho osudu dozvěděl jeho kolega z plavecké reprezentace z mládí, začal se o něj starat a trénovat jej. 

Mirek po pár měsících trénování již zaplaval světový rekord v kategorii nevidomých, jeho snem je reprezentovat ČR na paralympiádě v Rio de Janeiru.

Akci přijdou podpořit i známé osobnosti například plavečtí reprezentanti Petr Bartůněk a Petra Chocová, olympionik David Svobody, ex profi boxer Lukáš Konečný, Cvičitelka Hanka Kynychová, moderátorka Lucie Výborná a další.

Veřejnost si bude moci vyzkoušet, jaké je to plavat „Potmě“ – speciální zatmavené plavecké brýle a vodič na břehu;  Výtěžek ze vstupného putuje na projekt a do sbírky Světluška na podporu Mirkova snu – Cesta do Ria.

Doprovodný program: nevidomí maséři, aerobik s Hankou Kynychovou, aquazorbing, vodní atrakce, fotobudka, soutěže amatérských štafet a další.

Související články

Inzerce

Zpět na kalendář

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 927 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner