REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 2. červencový týden (6.–12. 7.)

05.07.2015 |Lu | Běhání, Cyklistika, Extrémní závody, Triatlon

Foto: Silvini Skiroll Classics

Běh do vrchu


Ve středu zahájíme hezky zostra do kopce Během za Sliveneckou saní na 2,4 km s převýšením 130 m po silnici i v terénu ve Velká Chuchli.


Překážkový běh


V sobotu je připraven další z oblíbených překážkových závodů, tentokrát pod titulem Heroes Race. Poběží se 13 km z Hradce nad Moravicí. Podívejte se na motivační video. 

Extrémní běh


O víkendu už můžeme vyrazit rovnou na sobotní Berounský třístudánkový maraton na 42 nebo 10 km. Kdo si na tyto trasy netroufá, může zvolit 5km okruhy na hřebenech nad Berounem. Přidružen je i závod žactva v běhu do vrchu. Sraz je zcela vhodně u kapličky Panny Marie Bolestné nad Berounem.

Komu je i maraton málo, tomu už nezbývá jinak než se vydat na TMMTR: TransMoravský Masochistický Terénní Běh na 161 km do Lomnice. Trasa vede z Lomnice kopcovitým terénem do Lulče a zpět. Lze ho běžet i ve variantě MiniTMMTR, komu tedy připadá 100 km jako mini verze. Časový limit na oba závody je 30 hodin.


Kolo


Příznivce MTB maratonů zveme hned na dva závody a to na Vysočinu na sobotní Trek MTB Přes 3 vrchy Vysočiny na 50 nebo 85 km na trase Horní Cerekev – Křemešník – Čeřínek – Javořice – Horní Cerekev nebo ve stejný den na Valachy na Bike Valachy do Velkých Karlovic na tratě na 45 nebo 20 km.
 

 

Kolečkové lyže


Fanouškům kolečkových lyží je věnován víkendový první a druhý díl ze seriálu závodů Silvini Skiroll Classics ve Velkých Karlovicích. Loni se tento podnik osvědčil, a tak je pro letošek připraveno rovných 8 závodů, tedy o čtyři více než v roce loňském. Dále vás seriál zavede do Jeseníků, Orlických hor, Krkonoš a nakonec vyvrcholí finálem na Ještědu na konci září. To bude opět zároveň Mistrovstvím České Republiky. Letos není potřeba absolvovat všechny závody, abyste byli hodnoceni v celkovém pořadí, sčítají se totiž získané body z jednotlivých závodů. Také byla přidána týmová soutěž. Heslo seriálu je: „Za sportem jede celá rodina.“


Triatlon


V sobotu se pořádá i tzv. Hopman Triatlon u vodní nádrže Nechranice ve variantách: 1/2 ŽELEZŇÁK (1,9 km – 90 km – 21 km), krátký triatlon (0,47 km – 30 km – 5,27 km) a dětský triatlon  (30 m brodění – 300 m kolo, odrážedlo, tříkolka aj. – 150 m běh).


Kvadriatlon


Kdo k tomu rád přidá kolečkové brusle, tomu doporučíme ve stejný den navštívit Welzlův kvadriatlon na Koupališti Zábřeh, které je současně otevřeným mezinárodním mistrovstvím ČR v extrémním kvadriatlonu. Závodní disciplíny jsou běh – plavání – in-line – MTB (3 km – 0,6 km – 10 km – 11 km).


Tipy na další akce a závody najdete v kompletním kalendáři.
Ti, co neradi závodí, se mohou alespoň nechat inspirovat naší mapou.
A ti, co nechtějí sportovat (i závodit) sami, nechť vyzkouší parťáky.

 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Adrenalin Challenge Race 2018

Adrenalin Challenge Race 2018

Děčín, Smetanovo nábřeží pod zámkem

100

%

100

%

Horolezecký festival Český ráj 2017

Horolezecký festival Český ráj 2017

Zámek Hrubá skála a Lázně Sedmihorky

100

%

100

%

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner