REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 1. červencový týden (29. 6. – 5. 7.)

28.06.2015 |Lu | Běhání, Cyklistika, Orientační sporty, Triatlon, Duatlon

Foto: Bikemaraton Drásal

Běh


Na rozběhání v tomto náročném týdnu si můžete dát ve středu Loap pražská běžecká tour na 5 nebo 10 km po silnici v Braníku.

Orienťák


Ve čtvrtek začíná první vícedenní závod a to 5denní MTBO v Plzni. Půjde o etapový závod jednotlivců v MTBO a každá z pěti etap E1-E5 má jiný charakter. Ani milovníci závodů družstev nebudou zklamáni, mají možnost se přihlásit na O-quadriatlonové štafety.

Pokud raději orienťák běháte, pak doražte v pátek do Biskupic na Cenu střední Moravy. Čeká vás tentokrát 4etapový závod bez podpory kola.Triatlon


Nejobtížnější vícedisciplínový závod tohoto týdne a možná i roku se chystá tuto sobotu v časných hodinách na Krkonošmanovi v kempu Dolce u Trutnova. Můžete se těšit na extrémní triatlon, tedy 3,8 km plavání - 4 okruhy po 950 m, 185 km silniční cyklistiky - 1 okruh přes vrcholy Krkonoš (převýšení 3 680 m) a 42,2 km běh - z místa startu na Lesní boudu (převýšení 1 370 m).  

Lidštější triatlon se chystá v neděli u rybníku Oleška na Děčínsku s názvem Paroháč, protože „Parohy má dneska kdekdo“. Jde o terénní triatlon na 600 m plavání, 20 km MTB a 6 km běhu.

Foto: 1000 miles


Kolo


Legendární Bikemaraton Drásal startuje tuto neděli z Holešova. Přijďte s celou rodinou a vyzkoušejte tratě od 10 km po loňskou novinku s názvem OBR Drásala na 175 km. Tenhle „nejvýživnější chod“ se hned napoprvé setkal s velkou odezvou, okamžitě se zaháčkoval. A tak se tato nejdelší závodní maratonská trasa u nás pojede i v  letošním 22. ročníku.

Nejextrémnější cyklistický závod u nás neboli 1000 Miles Adventure začíná v neděli a čeká na šílence, kteří zvládnou 1 000 mil napříč Česko-Slovenskem. Start je naplánován na neděli na 15. hodinu z obce Nová Sedlica na východě Slovenska. Variantou bude i kratší verze závodu, která bude dlouhá přibližně 500 mil. Pořadatel Honza Kopka vzkazuje, že vás čeká „dílčí osobní vítězství, dosažení svého vlastního cíle, sebepřekonání, nabytí sebedůvěry, pocit pokory, úcta k soupeři i přírodě, poznání i sebepoznání, strach i euforie, radost i bolest… a hlavně velké dobrodružství!“


Tipy na další akce a závody najdete v kompletním kalendáři.
Ti, co neradi závodí, se mohou alespoň nechat inspirovat naší mapou.
A ti, co nechtějí sportovat (i závodit) sami, nechť vyzkouší parťáky.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Horolezecký festival Český ráj 2017

Horolezecký festival Český ráj 2017

Zámek Hrubá skála a Lázně Sedmihorky

100

%

100

%

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner