REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na první zářijový týden

Olajkujte v kalendáři akce, které se vám líbí

02.09.2013 |OVP |

Foto: cs.srichinmoyraces.org/beh-2-mile-praha

Přes týden - běhy a bouldering:


Tento týden mohou běžci dát svým lajkem v našem kalendáři najevo, zda se jim zdá lepší Rasokros v Krčáku (ženy 2,5 km, muži 7,5 km, prezentace do 17:50, startovné 30 Kč) nebo čtvrteční Běh Modřanskou roklí (5 km, prezentace do 17:45, startovné 30 Kč), lezci můžou lajkovat 7.  kolo Bouldering Session v Lokal Bloku.


Víkend - cyklistika a běh:


Cyklisté mají plánování víkendu celkem jednoduché: v sobotu mohou vyvenčit sebe v Řevnicích na časovce jednotlivců do vrchu (5,5 km) a v neděli svoje děti na dětském cyklozávodě Prosecké skotačení.

To samé se nedá říct o pražských běžcích, pro které je v sobotu v Praze či okolí připraveno závodů několik. Mamutí akce O2 Grand Prix Praha má již vyčerpanou kapacitu, menší závody je ale možné hlásit i na místě: 2 míle s úsměvem ve Stromovce (startovné dobrovolné 20 Kč), Zbraslavská Závist (3,5 km, startovné 20 Kč, v cíli bude připravená slacklajna a čokoláda pro prvního běžce, který ji přejde) a Běh Babího léta v Dolních Počernicích (3,7 km).  Rozhodování mezi nimi by ostatním mohlo ulehčit právě i vaše lajkování.

 

Další tipy:


Tipy na další závody najdete v kompletním kalendáři. Ti, co neradi závodí, se mohou alespoň nechat inspirovat naší mapou, ve které naleznou pražské trasy pro in-line brusle, orienťácké mapy, bazény, běžecké trasy (při kliknutí se zobrazí délka a podrobnosti) i další sportoviště.
 

Zpět




Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 931 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner