REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Vyhlášení výsledků květnového Virtuálního závodu Outfanatiků z obory Hvězda

08.06.2015 |Aleš Trýzna | Běhání

Třetí kolo Virtuálního závodu je za námi. Utkat jste se mohli na 3,7km trati, která v první části svojí rovinatostí nabádala ke sprintu po trailech a vydání se ze všech sil rychlostí. Před cílem ale nepřipravené mohla překvapit technickým seběhem a poctivým dlouhým výběhem kopce, který si rozhodně nebral servítky.

 

Mimo veškeré virtuální závodění proběhl na trati jeden skutečný závod, kdy se na startovní čáru postavilo patnáct závodníků, a zazávodili si tělo na tělo. Své časy pak zaznamenaly na strava.com a my je samozřejmě zahrnuli do výsledků. Tak to totiž má být, každému vyhovuje něco jiného...

 

Výsledky

 
Ve Hvězdě se během května utkalo s časem, virtuálními i skutečnými soupeři 22 Outfanatiků, což je prozatím rekordní účast. Možnost opakovaného proběhnutí tratě a vylepšit dosavadní čas byla využita desetkrát.
 
Kvantita závodníků rozhodně neubrala na kvalitě časů, ba naopak. Nejrychlejší ženou v Oboře Hvězda byla MisHa Drábková, která svým časem 15:39 ukázala záda i většině mužských. Druhou ženou v cíli byla Šárka Svo v čase 16:57 a třetí doběhla Simona Karochová (17:49), která bronzový stupínek uhájila o pouhou sekundu před Janou Ryantovou.
 
Absolutně nejlepší čas zaznamenal Lukáš Kozlík, který tratí prosvištěl za 13:48 s průměrným tempem 3:39/km. Lukáš se konečně vymanil ze zakletí bronzových příček, které obsadil v prvních dvou kolech. Druhou příčku obsadil Tomáš Dlabaja (14:06), jenž se do Virtuálního závodu po měsíční odmlce zase vrátil. A třetí doběhl Martin N. s časem 14:24 s.
 
PŘEČTE SI: Rozhovor s Tomášem Dlabajou
 
Pomaličku se nám tu rýsují Outfanatici, kteří Virtuální závod přijali za výzvu na celý rok a prozatím nevynechali ani jeden z uskutečněných závodů: Lukáš Kozlík, Martin Janda a Jana Ryantová. Samozřejmě všechny tři kola absolvoval i Aleš T., jakožto stavitel tratí.

Kompletní výsledky naleznete zde.
 
 

Ceny pro vítěze

 
Celkoví vítězové

·        Lukáš Kozlík: Lahev Sigg BWM  (bílá)


·        MisHa Drábková: Lahev Sigg BWM  (bílá) Vítěz z losování z TOP5 mužů a TOP5 žen

·        Jana Ryantová: Polar Loop


Vítěz z losování ze všech účastníků
 
·        Ondřej Šebl: Lahev Sigg BWM (bílá)
           
 
 
Gratulace vítězům a čest všem, kteří si závod zaběhli. Ceny pošleme výhercům zhruba v první půlce měsíce června.
 
Protože ne všichni závodníci a tedy i výherci mají profil na Outfanatic.com, nemáme je jak kontaktovat. Proto všechny neregistrované prosíme, aby buď napsali redakci e-mail nebo se registrovali, a poslali zprávu přes profil.
 
Taky bylo jednou z podmínek stát se členem klubu Outfanatic.com na strava.com, což také ne všichni splňují. Tentokrát to neřešíme, jsme tu kvůli běhání ne internetu, ale pro hladkou organizaci závodu je určitá registrace nutná, stejně jako u klasických závodů. Tak nám prosím ušetřete práci a spořádaně se registrujte, jo?
 
Děkujeme všem závodníkům i pořadatelům a už můžete startovat na trati červnového závodu v běžeckém areálu Paradráha v Trutnově!
Váš tým Outfanatic.com

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner