REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Virtuální závod outfanatiků: v červnu do Podkrkonoší

01.06.2015 |Outfanatic.com | Běhání

Bláznivý únorový nápad Aleše Trýzny se opravdu ujal a my právě odstartovali už 4. kolo Virtuálního závodu. Měli jste už možnost se rychle proběhnout Divokou Šárkou, Krčí a Hvězdou v Praze. Ale stejně jako Outdoor v Praze se musel rozšířit na celou republiku a stal se z něho Outfanatic.com, tak i Virtuální závod si zaslouží i jiné krásné lokality než jen v Praze. Pro tentokrát jsme se rozhodli uskutečnit jej v Trutnově.
 

Při Virtuálním závodu se mačkat na startu nemusíte


Tentokrát traťovým stavitelem je Martina, která je v Trutnově jako doma, připravila pěknou trať v tamním lesoparku, která prověří kondici každého. Chceš se poměřit s ostatními i třeba na dálku a ještě mít šanci za svou zábavu něco dostat? Tak se pojď podívat, co proto udělat, abys mohl vyhrát i třeba sporttester od Polaru (který je hlavním partnerem virtuálního závodu) anebo lahev Sigg, která je pro občerstvení v přírodě jako stvořená.


Jak se zúčastnit virtuálního závodu Outfanatiků?

 
Rozhodni se, kdy se ti nejvíce hodí běžet závod. V pondělí, úterý, ve středu, čtvrtek anebo o víkendu? Ráno, dopoledne, v poledne, večer nebo v noci? Jestli běžet sám anebo s přáteli, jestli v dešti anebo za slunka. Je to jen a jen na tobě.
 

V outdoormapě si pečlivě nastuduj trasu červnového závodu, stáhni si ji do hodinek s GPS (GPX trasa ke stažení). Pokud nevlastníš hodiny s GPS, pak jistě máš chytrý telefon a do něj si můžeš stáhnout aplikaci, která tvůj závod zaznamená, tady. Podrobný popis trasy najdeš v rozpisu červnového závodu v kalendáři.
 
Po návratu domů stáhni data z GPSky nebo z telefonu do aplikace na www.strava.com. Pokud jsi správně proběhl celou trasu (nikde ses moc neodchýlil), aplikace tě sama zařadí do průběžných výsledků, které najdeš tady.
 
Abys mohl být zařazen do výsledků na Outfanatic.com, které budou vyhlášeny na konci června, připoj se na Stravě do Outfanatic.com klubu. A protože po vyhlášení výsledků výherce musíme nějak kontaktovat. Prosíme tě, aby sis vytvořil profil na Outfanatic.com a tím nám ušetřil spoustu práce. Také budeš více informován o dalších kolech Virtuálního závodu a dalších zajímavých podnicích, za kterými stojíme.
 

Ceny do závodu

 

Stejně jako v předchozích kolech, i v červnu se poběží o zajímavé ceny. Doposavad byly hlavním partnerem závodu Polar a Sigg a také jimi zůstávají.  A je přeci fajn udělat si dobře po těle a ještě za to něco dostat – vyhrát. To je pak taková dvojitá radost. Nejrychlejší v kategoriích vyhrají lahev Sigg a všichni účastníci budou slosování o další lahev Sigg a především o hlavní cenu závodu - Polar Loop. Takže vyhrát tu nej cenu může opravdu každý!
 
Tak neváhej a vyraž do Trauče na Parašuťák užít si spoustu zábavy a my se těšíme na tvoje výkony a taky postřehy, připomínky v diskuzích.
 
Přejít na rozpis závodu.
Zobrazit trasu v Outdoormapě.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner