REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Outfanatic.com rozšířil svou funkcialitu – rozšířený vyhledávač Outfanatiků

29.05.2015 |Outfanatic.com | Lezení, Voda a lodě, Běhání, Cyklistika, Turistika a treking, Běžkování, Lyže a snowboard, Duatlon

Nedávno jsme vás provedli celým webem Outfanatic.com a ještě ani inkoust v článku nestihl zaschnout a už je málem zastaralý. Rozšířili jsme pro vás filtrování pro vyhledávání kamarádů a parťáků…
 

Pořádně to prozkoumáme: jak funkci OF, tak profily lidí a kamarádů


Už jste novou funkci vyzkoušeli a prozkoumali? Že ještě ne? Tak se na ni pojďme podívat společně. Když rozklinete záložku Lidé, nejenže se vám objeví spousta lidí, kteří na Outfanatic.com (OF) jsou, mají zde profil, ale v záhlaví stránky se objeví filtr.
 
Kamarády tedy můžete hledat jak podle jména, ale také podle dalších podmínek. Filtr můžete nastavit podle preferencí na sport, pohlaví nebo lokality, kde se nacházíte. Tím však filtrování lidí na OF nekončí. Pod tlačítkem „hledat“ je „pokročilá filtrace“. Po jejím rozbalení se zobrazí nabídka na preferenci typu profilu: chcete nalézt lidi s medailí anebo jen ty, kteří mají v profilu fotku?
 

Anebo byste chtěli na sport se zadaným/nou anebo nezadaným/nou? Pak pro vás je tu filtr Vztahy. A poslední nabídka se týká vztahu každého k OF, konkrétně, co vlastně na OF hledá. I to může být pro někoho důležité, když chce navazovat nová přátelství. A co je ještě podstatné, tohle filtrování je dostupné jen registrovaným na OF. Takže se rozhodně nemusíte bát o své soukromí!
 

K TÉMATU: Co všechno Outfanatic.com nabízí

 

Profil s medailí

 
Ještě se na momentík vraťme k profilům s medailí. Určitě jste si všimli, že někdo má na své profilové fotce v prvém horním růžku medaili, zlatou. Jsou to ti Outfanatici, kterých si mimořádně vážíme pro jejich především sportovní zásluhy. Podobně jsou omedailované i některé vybrané firmy…
 
Tak už hledáte a nacházíte, s kým vyrazíte na příští sportování do přírody? A když někoho zajímavého najdete, tak se s ním nezapomeňte skamarádit. Jsme přeci taková velká rodina a v rodině se vztahy musí utužovat a k tomu je zapotřebí být v kontaktu!
 
Tip na závěr: můžete u nás hledat a najít třeba holku lezkyni ve svém regionu, která hledá parťáka na sport a je nezadaná.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Horolezecký festival Český ráj 2017

Horolezecký festival Český ráj 2017

Zámek Hrubá skála a Lázně Sedmihorky

100

%

100

%

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 908 lidí)


Banner