REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Outfanatic.com: není jen fůra kvalitních informací

26.05.2015 |Outfanatic.com | Lezení, Voda a lodě, Běhání, Cyklistika, Turistika a treking, Extrémní závody, Běžkování, Lyže a snowboard, Ferraty, Další sporty

Nejprve Outdoor v Praze, od loňského podzimu Outfanatic.com, český portál, kde každý den nacházíte pořádnou porci kvalitních informací ze světa sportování v přírodě. Jenže my nechceme být jen novinkovým portálem, blogem nebo něčím takovým podobným, kde si z „nutnosti“ uděláte profil.

Naším cílem je stát se kvalitní sociální sítí, která bude sdružovat skutečně aktivní lidi, kteří si tu budou předávat užitečné informace, postřehy, zážitky, sdílet fotky, videa a budou se domlouvat na společném sportování, spolujízdě a sami budou plnit kalendář zajímavými akcemi pro ostatní. Protože naše komunita roste a my se chceme stále zlepšovat, tak bychom Vás rádi vzali na exkurzi naším webem…
 

Prezentace Outfanatic.com na akci Praha v pohybu
Z okýnka vykukuje bikerka Peggy


Česko anglická verze


Ano, Outfanatic není jen pro Čechy, ale i pro cizince. Celý obsah je překládán (Googlem, ale docela dobře :-)) do angličtiny, takže jestli máte kámoše, co česky neumí, pošlete jim odkaz na anglickou verzi. Přepínání jazyka je vedle úvodního loga Outfanaticu.

 

Novinky a nástěnka

 
Záložku Novinky znáte všichni určitě dobře, právě na ní jste a čtete tenhle článek. Tady jsou publikovány kvalitní články od redakce Outfanaticu (OF) i tzv. krátké zprávy, kde nejdete různá pozvání na závody, soutěže, akce apod.
 
Novinky ze světa outdooru

Novinky ze světa outdooru

Tento obsah plní členové redakce svou usilovnou prací, aby Vy jste měli neustálý přísun informací. Ale i Vy se můžete zapojit a po kliknutí na tlačítko „Vložit článek“ nám pošlete svůj článek, o čemkoliv, co si myslíte, že by měli vědět a znát i ostatní. Váš článek bude přečten redakcí, případně doladěn a následně publikován.
 
Články můžete filtrovat podle Vašich preferencí, podle sportů anebo rubrik a také podle Vaší nálady.
 
Nástěnka by mohla být v jazyku facebooku nazvána Zeď. Nemáme žádného nástěnkáře, který by na ni věšel „hnusnou máničku – Gagarinova bratra“. Na nástěnku přichází informace o tom, co se právě stalo ve vašem OF okolí, a to podle nastavení Vašich preferencí. Tudíž nástěnkářem je na OF každý sám. A vyberte si, jestli chcete (potřebujete) vidět jen vlastní příspěvky, anebo i cizí. Nahrávejte fotky, videa, pište zkušenosti, pocity, vzkazy právě tady, protože tady je uvidí i lidé, které máte v přátelích.

Lidé alias Profily, Parťáci & Spolujízda

 
Najděte své kámoše, se kterými se budete kamarádit nejen ve skutečnosti, ale i na OF a budete s nimi sdílet dobré i zlé, radosti i starosti v outdoorovém sportování. Nezapomeňte si vyšperkovat své profily, nahrát pár zajímavých fotek, které o Vás řeknou víc než nějaká slova. Při úpravách profilu můžete vyplnit i různé kontakty na sebe, ať už Facebookový profil, Twitter, Youtube, vlastní webovou stránku, atd. Také je pro Vás připravena kolonka, co vlastně na OF hledáte, tak ji nezapomeňte vyplnit stejně tak, jako která lokalita je pro Vás zajímavá.
 

Najděte ty správné kámoše, parťáky, co s nimi prožijete něco neobyčejného

S tím úzce souvisí sekce Hledám parťáka. Je spousta z Vás, co nechtějí sportovat sami. Tak tady máte možnost říct to do světa, že chcete sportovat, kde a jak a snad se Vám brzo díky OF podaří najít toho správného sparinga.
 
Našli jste parťáka na druhé straně republiky anebo společně jedete sportovat kamsi po Čechách či snad do zahraničí a máte volné místo v autě? Anebo se potřebujete odněkud někam dostat a nevíte jak? Využijte Spolujízdu na OF a nabízejte a poptávejte společné cestování odkudkoliv kamkoliv.
 

Kalendář akcí, Kde sportovat & Outdoormapa

 
Další dvě velice zajímavé a užitečné záložky, které na OF najdete hned vedle sebe v zeleném menu. Kalendář akcí se snaží být co nejplnější, nejaktuálnější, ale pokud se do jeho aktualizace zapojíte i Vy, bude to ještě lepší! Sami neznáme všechny závody a akce ze všech outdoorových sportů, které se v naší malé republice konají. Proto se nebojte vkládat Vaše tipy na akce do kalendáře sami. Je to jednoduché jako facka: v sekci Kalendář akcí klikněte na tlačítko „Vložit akci“. Kalendář mimo jiné umožňuje vyhledávat akci podle data, názvu, podle druhu sportu, lokality a zda se jedná o větší anebo menší akci.
 
Pod záložkou Kde sportovat zase najdete zajímavé lokality a místa, která stojí za to navštívit a vyzkoušet sportování tam. Takhle sekce je určená především pro pražské a okolní lokality. A pokud máte nějaký zajímavý tip, kam stojí za to vyrazit, anebo pokud najdete nějakou nepřesnost, tak nám napište a my rádi lokalitu zařadíme do přehledu.
 
Dneska už s kompasem běhat nemusíte,<br> trasy vám servírujeme ke stažení v GPX...

Dneska už s kompasem běhat nemusíte,
trasy vám servírujeme ke stažení v GPX...

O tom, kde je prímové sportování nebo kudy vede zajímavá trasa, se nechte inspirovat Outdoormapou. Do ní sami zadáváme vlastní GPS body a vytváříme vlastní trasy, které nás členy redakce zaujaly a chceme se o ně s Vámi podělit. Samozřejmě, pokud navrhnete nějakou zajímavou trasu vy, rádi ji do OF mapy zaneseme a vyexportujeme i GPX, aby si ji ostatní mohli stáhnout do svých GPS přístrojů…  Mapa je na podkladu Google Maps, takže jestli je tam něco špatně, pište nám. Pokusíme se to opravit. Ale pokud se vyskytla nějaká chyba (nejspíš mezi židlí a klávesnicí) v samotném Googlu, tak s tím nic nevyrobíme.
 

Fórum, Poradna & Fotogalerie

 
Řekněte nám svou zkušenost, radu, názor...

Řekněte nám svou zkušenost, radu, názor...

Tři záložky zeleného menu, které spolu sousedí a i dosti souvisí. Tady máte spoustu prostoru mezi sebou diskutovat nebo radit si a předávat zkušenosti. Fórum je primárně určeno pro diskuze. Všechny články, u kterých se diskuze na dané téma rozvine, jsou vidět i tady a Vy tak na ně můžete reagovat i přes Fórum. Poradna je určená pro dotazy a rady. I zde můžete najít hlavní články, a to ty, které jsou zaměřené na užitečná sdělení, jak a co provést, udělat, zlepšit…
 
A Fotogalerie? Ta na žádné sociální síti chybět přeci nesmí. Obrázky přeci ukazují a nejlépe vystihují naše zážitky z přírody. Zde se „shromažďují“ veškeré zajímavé fotky z článků, ale také z Vašich profilových galerií a nástěnek. Můžete samozřejmě přidat fotogalerii přímo sem pomocí tlačítka „Vložit galerii“.
 

Bazar, Outdoor Jobs, Slevy & Firmy

 
Bazar, jak už název naznačuje, zde můžete nabízet anebo poptávat různé outdoorové věcičky, ať už použité anebo nové. Prostě čeho se potřebujete zbavit a ještě to není do popelnice anebo naopak, co byste potřebovali sehnat a v nové kvalitě to úplně nepotřebujete. Kromě kol, bot, bund, kalhot anebo nafukovací kánoe se nám tu objevil třeba chladicí box od Red Bullu, takže opravdu všechno tu může být k mání a k nabídnutí.
 
Jako všechno ostatní v naší komerční době, i outdoorové sportování roztáčí firmy zaměřené na pobyt v přírodě. A tak i těmto firmám Outfanatic nabízí firemní profil a inzerci. Firmy pak skrze OF mohou snáze oslovovat své příznivce a také v sekci Slevy nabízet zvýhodněný nákup pro registrované Outfanaťáky.
 
Tím však nabídka firmám nekončí. Je tu sekce Outdoor Jobs, která je určená pro inzerci volných míst na brigády anebo i full time úvazky v prostředí outdooru. Naučte se tuto sekci využívat i vy, potencionální zájemci na letní brigádku, praxi anebo i opravdovou zajímavou práci, která vás bude bavit.

Nabídku brigád na instruktory a jiné jobíky u nás najdete i inzerujete

Chystáme


Už brzy najdete na OF novou funkci - Skupiny, ve kterých se budete sdružovat podle Vaší libosti: podle lokality, podle sportů  anebo i podle něčeho dalšího, fantazii se meze nekladou. Komunikace bude zase o kus jednodušší.

Pojďte se připojit a pomoci nám vytvářet přátelské prostředí, ve kterém se všichni vyznavači outdooru budou cítit jako doma. Pojďte pracovat se svými profily, jak jste zvyklí třeba z FB, kamarádit se na OF a sdílet své žážitky, prožitky, prohry, radosti a strasti s ostatními. Pojďte společně spolucestovat a navzájem si prodávat anebo i měnit nepotřebné vybavení.
 
Foto: Archiv Outfanatic.com

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Adrenalin Challenge Race 2018

Adrenalin Challenge Race 2018

Děčín, Smetanovo nábřeží pod zámkem

100

%

100

%

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 878 lidí)


Banner