REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 4. květnový týden (18. – 24. 5.)

17.05.2015 |Lu | Běhání, Cyklistika, Extrémní závody, Canicross

Foto: Behejsepsem.cz

Běh


Charitativní běh s úsměvným názvem Od nevidim do nevidim  pořádaný nevidomým běžcem a horolezcem Honzou Říhou se bude konat v sobotu ve Stříbrné Skalici. Poběží se na 1 km (pouze děti), 5,5 a 12,5 km a výtěžek bude věnován Dětskému domovu Sázava.

Zábavný 5kilometrový rodinný běh Barvám neutečeš proběhne v sobotu tentokrát v Praze. „Zažijte i vy nejbarevnější den svého života, při kterém běžci míjí na každém kilometru barevnou zónu, kde sypači hází po běžcích práškové barvy. Barvám neutečeš  je určený pro všechny věkové kategorie. Neběží se na čas. Běžíte si náš barevný běh užít!“


Kolo


Divácky atraktivní Pražské schody, tedy závod na horských kolech v centru Prahy (včetně sjezdu Zámeckých schodů), se pojede v úterý na Praze 1. Můžete se těšit na hvězdné obsazení jako je Kulhavý, Hermida, Hynek, Lakata a další zahraniční hosté.Maraton na horských kolech Birel Bike Vysočina Maraton proběhne o víkendu na Vysočině. Jde o doprovodný závod při UCI SP na horských kolech. Závod je vypsán na 55 km s hromadným startem a trať je stejná jako v minulém roce, tedy Vysočina aréna-Vlachovice-Rumpoltův Mlýn-Herálec-Svratka-Křižánky-Devět skal-Fryšava-Vysočina Aréna. Doprovodné soutěže jsou připraveny i pro děti po celý den. 


Extrémní závody


„Nejtěžší vícebojový závod jednotlivců konaný na území ČR“ Jesenický tvrďák se pojede o víkendu v Jeseníkách. Zároveň půjde o MČR v extrémním závodě jednotlivců. Těšit se můžete na disciplíny jako je kolo, noční OB, kolečkové brusle, plavání, běh do vrchu, lezení na umělé stěně a další.Ještě snad extrémnější závod s příznačným názvem Přežití vás čeká o víkendu ve Dvoře Králové. Přežití je fyzicky i psychicky náročná akce, kde účastníci nesoutěží mezi sebou, ale především sami se sebou. Hlavním úkolem je ujít pěšky přibližně 80 km během 24 hodin, splnit cestou všechny úkoly, mít s sebou jen 100 gramů potravin, libovolné množství vody a někoho, kdo s vámi půjde.

Canicross


Běh se psem (canicross) s názvem Nativia Challenge Brno  na 4,5 km se poběží v sobotu v Blansku. Startovat můžete v různých kategoriích podle svého pohlaví a váhy vašeho pejska.


Tipy na další akce a závody najdete v kompletním kalendáři.
Ti, co neradi závodí, se mohou alespoň nechat inspirovat naší mapou.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Adrenalin Challenge Race 2018

Adrenalin Challenge Race 2018

Děčín, Smetanovo nábřeží pod zámkem

100

%

100

%

Horolezecký festival Český ráj 2017

Horolezecký festival Český ráj 2017

Zámek Hrubá skála a Lázně Sedmihorky

100

%

100

%

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner