REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Rock Point – Horská výzva míří do Krkonoš: v pondělí končí on-line registrace

15.05.2015 |Patrik Pátek | Běhání, Turistika a treking, Canicross

Jeden kalendářní měsíc zbývá do startu 2. závodu Rock Point – Horská výzva a nám byla doručena tisková zpráva, která vás zve do Krkonoš a připomíná, že brzo skončí zvýhodněná on-line registrace…
 

Start Longu je jako vždy za 5 minut 12 v noci...


Čtyřdílný seriál horských běhů a trekingu dvojic má další zastávku v Krkonoších. Jen několik málo dnů ale zbývá do konce uzávěrky výhodné on-line registrace, na kterou se váží bonusy jako: výhodnější startovné, pamětní tričko, startovní číslo s vaším jménem apod. On-line registrace končí už v pondělí 18. května ve 20 hodin. Pak už bude možné se přihlásit pouze na místě.
 

 

Chrti, hobíci i rodinky s dětmi


Pokud termín běžci propásnou, šance na start tím snížena není. Každý zájemce se bude moci do závodu přihlásit ještě i přímo na místě v den konání akce. Rock Point – Horská výzva pokračuje v Krkonoších ve dnech 12. a 13. června, tedy už obligátně v pátek a v sobotu. Na programu nemohou chybět tři délky soutěžních tras - Long (69 km), Half (33 km) a Short (16 km) a vypsaný je i nesoutěžní Pochod s Mixitkou na čtrnáct kilometrů. Pět minut před páteční půlnocí už tradičně vyběhnou největší borci v kategorii Long. Ti nejrychlejší cílem proběhnou ještě před startem dalších závodů.


Zatímco „halfisté“ vybíhají v sobotu v 9 hodin, „shortisté“ další hodinu za nimi. Ve čtvrt na jedenáct je naplánovaná letošní novinka – Pochod s Mixitkou. „Ten je určený opravdu pro každého a je jedno, zda jste velcí nebo malí, hubení či tlustí. Jde především o velké zpestřením pro ty, kdo se nechtějí prioritně honit za vítězstvím, ale chtějí poznávat krásy českých hor, v tomto případě Krkonoš. Součástí je také občerstvení na Luční Boudě, takže i to by mohlo být motivací nezůstat o červnovém víkendu doma u televize. Ideální je pro celé rodiny,“ zve k závodu Pavel Zitta s tím, že zatímco soutěžní kategorie se mohou přihlásit on-line do pondělka, účastníci hromadného pochodu se přihlašují až na místě.
 

I psiska se proběhnou


Rock Point – Horská výzva je horským během dvojic. Soutěží se hned v pěti kategoriích, do kterých se může přihlásit naprosto každý. Vypsány jsou třídy – muži, ženy, mix a dogtreking mužů a žen, kdy se psem běží daný páníček. Start bude přichystán na parkovišti U Kapličky v Peci pod Sněžkou, kde je nejen celé zázemí, ale bude i cíl všech tratí. Všichni trasu musí zvládnout ve vyspaném limitu 24, 12 a 8 hodin. Na každé trase jsou připraveny občerstvovací stanice.

Běžci na nejdelší trati se mohou těšit na zastávky ve Špindlerově Mlýně, Labské a Luční Boudě, v Peci pod Sněžkou a na Soutoku ÚP. „Na občerstvovačkách bude připravena polévka, salámy, sýry s pečivem, ovoce, müsli tyčinky, čokoláda, nebo tolik oblíbené koláčky, kvůli kterým mi někteří už řekli, že k nám jezdí, protože jim vždy udělají v těžkých chvílích velkou radost,“ usmál se Zitta, když připomněl, že veškeré informace, včetně přihlášek, najdou zájemci o start na webových stránkách www.horskavyzva.cz.

Foto: Horská výzva
 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Horolezecký festival Český ráj 2017

Horolezecký festival Český ráj 2017

Zámek Hrubá skála a Lázně Sedmihorky

100

%

100

%

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 927 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner