REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Trasa ČEZ Bike Prague nabídne krásy Českého krasu, Prokopské údolí i výstup na vysílač Cukrák

11.05.2015 |bike-prague.cz | Cyklistika

Přišla nám další pozvánka na zajímavý závod. Tentokrát tiskovou zprávu poslali oraganizátoři závodu ČEZ Bike Prague, který se uskuteční již 13. června 2015. A  bude se jednat o čtvrtý ročník závodu ČEZ Bike Prague powered by Genesis. Očekávány jsou až 2 000 závodníků! I letos jsou pro vás připraveny dvě trasy, a to na 35 a 65 kilometrů.  Pojďte se podívat na krásná místa, která si na trase můžete projet!


Čtvrtý ročník ČEZ Bike Prague se nezadržitelně blíží! Největší MTB závod v Praze nabídne náročné sjezdy, rozlehlé louky i několik brodů přes potoky. Na své si přijdou ostřílení bikeři s duhovým trikotem i naprostí nováčci. Trasa na 65 kilometrů zavede závodníky až pod vysílač Cukrák, distance na 35 km nabízí naopak pohodové svezení.


Závod ČEZ Bike Prague nabízí i jednu skvělou vychytávku. Pokud se závodníci ještě předem nerozhodli, zda si chtějí pořádně zamakat, nebo se jen tak projet, mají možnost vybrat si až přímo na trati závodu, zda pojedou kratší, nebo delší trasu.
Startovat se bude již tradičně od OC Galerie Butovice v Praze, kam můžete pohodlně dojet autem i metrem. Před obchodním centrem čeká na závodníky zázemí v podobě servisu na kola, volnočasové zóny pro děti i stage, kde proběhne doprovodný program.

Prokopák, Cukrák, Český kras...


Hned po startu sjedeme do Prokopského údolí. Místo, které protíná naučná stezka, patří mezi vyhledávané lokality díky přírodním úkazům a zajímavostem. Kromě jezírek, lomů se můžete pokochat i krásnými skalními výběžky. Trasa závodu vede dále přes lesy a louky CHKO Český kras až na 19. kilometru dojde k rozdvojení tras. Odvážlivci na delší trati se dostanou až k vysílači Cukrák, na který je čeká náročný výjezd do výšky 411 m n. m.

Vzhledem k velkému zájmu závodníků upravili pořadatelé trať, takže nehrozí žádné špunty po startu a pěkně to na začátku pofrčí! Z bezpečnostních důvodu je ostrý start závodu až v Prokopském údolí po třech kilometrech jízdy po silnici za zaváděcím automobilem.

Závod odstartuje v sobotu 13. června v pravé poledne. Po celý den bude zajištěno hlídání dětí, o zábavu na konci závodu se postará bohatá tombola a pestrý doprovodný program. Pro každého závodníka bude k dispozici občerstvení na trati a po závodě, servis kol před závodem, mycí servis po závodě, fotografie ze závodu a drobné dárky od partnerů závodu.

Registrace jsou otevřeny do 8. června a poté bude možné přihlášení ještě na místě. Registrovat se můžete také v síti prodejen Intersport, kde ke každé dospělé registraci dostanete startovné pro dítě zdarma. Platí také zvýhodnění pro přihlášené dvojice – každý ze startujících ušetří 100 Kč oproti individuální registraci. Více informací na www.bike-prague.cz.

Foto: ČEZ Bike Prague

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Horolezecký festival Český ráj 2017

Horolezecký festival Český ráj 2017

Zámek Hrubá skála a Lázně Sedmihorky

100

%

100

%

Související články

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

08.02.2018

Jak na kolo v zimě: 2. díl – oblečení a doplňky

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 921 lidí)

Poslední inzeráty

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno

sebeobrana


Banner