REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Vyhlášení dubnového Virtuálního závodu outfanatiků z Krčského lesa

05.05.2015 |Martina Chrástková | Běhání

Druhé kolo Virtuálního závodu Outfanaticů, které po celý duben bylo připravené v Krčském lese skončilo. Každý, kdo se chtěl zúčastnit a na dálku poměřit síly s dalšími Outfanaťáky mohl kdykoliv v průběhu celého měsíce dubna oběhnout stanovenou trať a s pomocí aplikace v telefonu anebo v chytrých hodinách zaznamenat svůj výkon do databáze klubu Outfanatic.com na Strava.com.

 


Všichni vědí, že závod je „virtuálním“ proto, že výkony jednotlivých závodníků se porovnávají „virtuálně“. Nikdo se nemusí stresovat, že nestihne start, protože nejede tramvaj, že se necítí fit, anebo že je bláto a on má pouze slidový maratonky. Stačilo si dopředu projít instrukce k trase, držet se značení a GPS trasu nahrát na Strava.com.
 
Ačkoliv jsme očekávali hojnější účast, ohlasy závodníků jsou stále pozitivní a my v rozjetém projektu budeme dál pokračovat tak, abychom mohli vyhlásit celoroční seriál. To, že celoroční seriál je krok správným směrem potvrzujete i vy, když se do Virtuálního závodu každý měsíc vrháte po hlavě znovu. Za skvělou přípravu musíme všichni poděkovat hlavnímu organizátorovi Aleši Trýznovi.

 

Výsledky

 
Na trať druhého kola  Virtuálního závodu Outfanaticů se vydalo 13 závoďáků a závodnic. Ovšem nižší počet účastníků rozhodně neubral na kvalitě závodu a časy byly velmi zajímavé. Ale i tak doufáme, že v květnovém kole, které už bylo odstartováno – přesně na Prvního Máje a bude trvat do konce května (31. 5.) se vás sejde už opravdu víc. Květnové kolo je červeno-bílím mlíkem vyznačené v Oboře Hvězda, kde vaši připravenost prověří čas na rychlém trailu, který se nevyhýbá ani poctivého seběhu, natož výběhu.
 
Nejlepší čas v mužské kategorii zaběhl Martin Janda, který 5,7 km dlouhou trať zdolal za 22:58 s. Obdobně jako v prvním březnovém kole jsme se stali svědky traťového rekordu až v samém závěru – poslední den závodu, stejně tak i v dubnu byl čas 23:34 Jana Kopáčka překonán až předposlední den. Sběratelem bronzových příček je Lukáš Kozlík (23:17), který byl třetím nejrychlejší mužem i v březnu v Divoké Šárce.
 
Nejrychlejší ženou se tentokrát stala Jana Ryantová s časem 30:14 s a s pohodlným náskokem více naž 3 minut na druhou Alenu Neradovu (33:26). Třetí doběhla Jana B. 
Kompletní výsledky naleznete zde.


Ceny pro vítěze


Celkoví vítězové


 Vítězové z losování z TOP5 mužů a TOP5 žen


Gratulace vítězům a čest všem, kteří si závod zaběhli. Ceny pošleme výhercům zhruba v první půlce měsíce května.
 
Protože ne všichni závodníci a tedy i výherci nemají profil na Outfanatic.com nemáme je jak kontaktovat. Proto všechny neregistrované prosíme, aby buď napsali redakci e-mail nebo se registrovali, a poslali zprávu přes profil.

Taky bylo jednou z podmínek stát se členem klubu Outfanatic.com na strava.com, což ne všichni splňují. Tentokrát to neřešíme, jsme tu kvůli běhání, ne internetu, ale pro hladkou organizaci závodu je určitá registrace nutná, stejně jako u klasických závodů. Tak nám prosím ušetřete práci a spořádaně se registrujte, jo?
 
Děkujeme všem závodníkům i pořadatelům a držte si klobouky květnové kolo ve Hvězdě bude pořádný kalup a už je v plném proudu!

Váš tým Outfanatic.com

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner