REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Virtuální závod outfanatiků: v květnu do Obory Hvězda

04.05.2015 |Outfanatic.com | Běhání

Jak už tomu bývá, jedno kolo Virtuálního závodu končí, další začíná. Ano, 30. dubna bylo ukončeno 2. kolo našeho Virtuálního závodu a hned druhý den, 1. května jsme odstartovali kolo 3. Jak jsme již avizovali, tentokrát se proběhnete po rychlých trailech v Oboře Hvězda. Vítězové dubnového kola jsou již známi a vyhlášeni budou zítra tady na Outfanatic.com.
 


Pro měsíc květen organizátor Aleš vybral rychlé traily v Oboře Hvězda. Čeká na vás spíš sprintík - 3,7 km dlouhá trať po rychlých trailech, s poctivým seběhem a neméně poctivým výstupem / výběhem a převýšením 60 m. Frekventované cesty jen překřížíte, jinak si užijete „džungle“ parádní přírody.

Při tom křížení hlavních cest jen pozor, ať s sebou nepřiberete nějakého pocestsného, který by vás zřejmě brzdil...

Vlastní trasa se označená červeno-bílým mlíkem, abyste nezabloudili a start je u sochy Jana Roháče z Dubé, který bude jako hlavní rozhodčí dohlížet na vaše fair play.

Ke stratu vás opět skoro doveze nové metro, což je docela příjemné, ne? Že vás to zajímá? Tak se pojďte podívat, co proto udělat, abyste mohli vyhrát i třeba sporttester od Polaru (generální partner virtuálního závodu). A své výkony s ním lépe analyzovat a vyhodnocovat, aby vaše výkonnost rychle vzrůstala.
 


 

Jak se zúčastnit virtuálního závodu outfanatiků?

 
Rozhodni se, kdy se ti nejvíce hodí běžet závod. V pondělí, úterý, ve středu, čtvrtek anebo o víkendu? Ráno, dopoledne, v poledne, večer nebo v noci? Jestli běžet sám anebo s přáteli, jestli v dešti anebo za slunka. Je to jen a jen na tobě. Pokud bys rád našel springa, napiš návrh data a času do diskuze pod článkem anebo do Hledám Parťáka.
 
V outdoormapě si pečlivě nastuduj růžovou trasu růžovou trasu květnového závodu, stáhni si ji do hodinek s GPS (GPX ke stažení). Pokud nevlastníš hodiny s GPS, pak jistě máš chytrý telefon a do něj si můžeš stáhnout aplikaci, která tvůj závod zaznamená, tady. Podrobný popis trasy najdeš v rozpisu akce v Outfanatic kalendáři.

Po návratu domů stáhni data z GPSky nebo z telefonu do aplikace na www.strava.com. Pokud jsi správně proběhl celou trasu (nikde ses moc neodchýlil), aplikace tě sama zařadí do průběžných výsledků, které najdeš tady, nechybí tu ani náhled trasy.

Abys mohl být zařazen do výsledků na Outfanatic.com, které budou vyhlášeny na konci května, připoj se na Stravě do Outfanatic.com klubu. A protože po vyhlášení výsledků výherce musíme nějak kontaktovat. Prosíme tě, aby sis vytvořil profil na Outfanatic.com a tím nám ušetřil spoustu práce. Také budeš více informován o dalších kolech Virtuálního závodu a dalších zajímavých podnicích, za kterými stojíme.

 

Ceny do závodu

 
Stejně jako v dubnovém kole, tak i v květnu do závodu věnovali ceny naši partneři Polar a lahve Sigg. A je přeci fain udělat si dobře po těle a ještě za to něco dostat – vyhrát. To je pak taková dvojitá radost.


Klíč k rozdělení cen

  • Vítěz mužské i ženské kategorie získá originální lahev Sigg

  • Prvních TOP 5 chlapů a prvních TOP 5 ženských bude slosováno o parádní sporttester Polar Loop


Tak už si oblékáte kompresky a rychlé maratonky? Neváhejte vyražte do Hvězdy užít si spoustu zábavy a my se těšíme na vaše výkony a také vaše postřehy, připomínky v diskuzích.
 
Přejít na rozpis akce.

-----

Připomeňte si, jak se závodilo v březnu (výsledky) v Divoké Šárce a v dubnu v Krči. Také by vás mohl inspirovat rozhovor s Tomášem Dlabajou právě o Virtuálním závodě a nejen o něm.
 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 931 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner