REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Už jen necelý týden do vyhlášení výsledků dubnového Virtuálního závodu outfanaticů!

26.04.2015 |Outfanatic.com | Běhání

Dubnové kolo Virtuálního závodu outfanaticů je od začátku tohoto měsíce připraveno v Krči v okolí Hrádku. I když to tak původně nevypadalo, opět se běží o Sporttester Polar FT7 a další super ceny. 

Číslo nepotřebujete, ale klidně si ho vemte, ať vám pejskaři uhnou z cesty


Po prvních peripetiích se spadlým stromem a ne zcela přesným značením bylo všechno vychytáno a už dávinko není na trase žádný problém. Mimo jiné, na doladění přesnosti tratě se podíleli první účastníci závodu, jak se dočtete v diskuzi. Patří jim velký dík! To je právě ta výhoda Virtuálního závodu, že si ho můžete x-krát proběhnout na nečisto, a až když vám to opravdu sedne, bude váš výsledek započítán!
 
Tudy poběžíte

Tudy poběžíte

Po březnovém kole v Divoké Šárce byla spousta z vás nadšená koncepcí tohoto podniku, ale kam se vaše nadšení podělo? Kde všichni jste? Když se podívám do výsledků na Strava.com, tak tam moc chrtů nevidím anebo už snad ležíte na koupališti?! Neříkejte, že se učíte! Učení nebo práce se musí kompenzovat pohybem, přeci. Myslím, že je na běhání ideální počasí, a i když rosničky slibují nějaké ochlazení, sněhopád a náledí nečekám…
 
Ačkoliv prozatímní účast není přehršlá, výkony jsou kvalitní! Leader závodu Honza Kopáček se Krčí prohnal rychlostí něco málo přes 4 min na kilometr, a to už je docela kalup! A jak na to odpoví Tomáš Dlabaja, který se v našem rozhovoru těšil na další podnik tohoto závodu, anebo vítěz minulého kola David Kučera? Vedoucí ženou je zatím Alena Neradová.
 
Pro toho, komu nářrtek nestačí, O-mapa

Pro toho, komu nářrtek nestačí, O-mapa

Tak už si vaříte klokaní maso a obouváte rychlý boty? Ne? Tak byste měli rychle začít, duben končí za pár dní… Další prima závodní trasa se už chystá, zatím nebudeme nic prozrazovat, ať máte nějaké překvapení. Vy ještě nejdřív hurá do Krče, do parádního prostředí s historickým Hrádkem a mlýnem. Dalším benefitem této lokality je MHD – vždyť start je hned u metra!
 
Podrobnosti k dubnovému Virtuálnímu závodu najdete zde.
Těšíme se na vaše rychlé nohy a parádní výkony.
 

 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 931 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner