REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Virtuální závod outfanatiků: duben, Krčský les

08.04.2015 |Outfanatic.com | Běhání

Na konci února přišel Aleš Trýzna s výborným nápadem uspořádat virtuální závod, jehož první kolo následně úspěšně proběhlo v březnu v Divoké Šárce. Protože se koncept líbil závodníkům, sponzorům i nám pořadatelům, rozhodli jsme se v akci pokračovat po celou běžeckou sezonu. Druhé kolo startuje právě teď!

Při virtuálním závodě mít číslo na sobě nemusíte, snad jedině, aby se vám pejskaři nepletli...


Pro dubnový závod jsme vybrali 5,7 km dlouhou trať se 100m převýšením v Krčském lese. Start je hned vedle stanice metra (to abyste se cestou moc neunavili) a při závodě se podíváte i na známý Hrádek. Od naší oblíbené firmy Polar, která se pomalu přesouvá do pozice generálního partnera závodu, dostáváme opět sportovní hodinky, tentokrát lepší Polar FT7 a sportovní lahve Sigg. Konkurence na startovním poli je vynikající, vyběhnout můžete okamžitě, tak se pojďte podívat, jak se závodu zúčastnit.

Jak se zúčastnit virtuálního závodu outfanatiků

 
Rozhodni se, kdy se ti nejvíc hodí běžet závod, jestli sólo a nebo s kamarády, ráno, v poledne nebo večer, je to jen a jen na tobě. Pokud bys rád našel spoluběžce, napiš návrh data a času do diskuze pod článkem anebo do Hledám Parťáka.
 
V outdoormapě si projdi oranžovou trasu dubnového závodu a stáhni si ji GPSky (GPX trasa ke stažení). Pokud GPSku nemáš, můžeš si do chytrého telefonu stáhnout aplikaci, která tvůj závod zaznamená. Podrobný popis trasy najdeš v rozpisu dubnového závodu v kalendáři.

Trasu můžeš opakovat, kolikrát chceš, bude se ti počítat vždy ten nejlepší čas. Před ostrým startem doporučujeme trasu proklusat a obhlédnout si značení. 
 
Po návratu domů stáhni data z GPSky nebo z telefonu do aplikace na www.strava.com. Pokud jsi správně proběhl celou trasu (nikde ses moc neodchýlil), aplikace tě sama zařadí do průběžných výsledků, které najdeš tady.
 
Abys mohl být zařazen do výsledků na Outfanatic.com, které budou vyhlášeny na konci dubna, připoj se na Stravě do klubu Outfanatic.com. Doporučujeme také registraci na Outfanatic.com, kterou je zatím nepovinná, ale šetří nám práci s organizací, předávání informací o změnách závodníkům atd.
 


Ceny do závodu


Pozor změna, sporttester od Polaru nakonec bude, navíc vyšší třídy než posledně! Ceny jsou tedy následující:
 

  • Sporttester Polar FT7 v černé variantě s červeným pruhem pro jednoh člověka z TOP5 žen nebo TOP5 Mužů (budeme losovat). Oproti Polar FT4 už můžete vylepšené FT7 připojit k počítači a využívat výhod internetové aplikace ke sledování tréninku.

  • Lahve Sigg WMB sport White Touchpro vítěze M/Ž a jednoho vylosovaného závodníka


Tak neváhejte a vyražte si do Krčáku užít spoustu zábavy. Těšíme na vaše reakce nebo jakékoliv postřehy a připomínky v diskuzích.
 

Přejít na rozpis závodu.

-----
Připomeňte si březnový závod tady.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner