REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Vyhlášení březnového Virtuálního závodu outfanatiků

04.04.2015 |Martina Chrástková | Běhání

Posledním dnem měsíce března byl slavně ukončen první Virtuální závod Outfanaticů, který se konal v Divoké Šárce. Každý, kdo se chtěl zúčastnit a na dálku poměřit síly s dalšími Outfanaťáky mohl kdykoliv v průběhu celého měsíce března oběhnout stanovenou trať a s pomocí aplikace v telefonu anebo v chytrých hodinách zaznamenat svůj výkon do databáze klubu Outfanatic.com na Strava.com.
 

Při Virtuálním závodě číslo nepotřebujete, ale zase přihlížející pejskařům dáte najevo, že spěcháte.


Nikdo se nemusel stresovat, že závod nestihne, protože nejede tramvaj, že se necítí fit, anebo že je bláto a on má pouze slidový maratonky. Stačilo si dopředu projít instrukce k trase, držet se značení a GPS trasu nahrát na Strava.com.
 
Koncept se líbil a bude pokračovat, takže můžeme všichni děkovat Aleši Trýznovi, hlavnímu organizátorovi projektu, za dobrou inspiraci na další běhání.
 

Výsledky

 
Prvního Virtuálního závodu Outfanaticů se zúčastnilo 16 lidí a překvapila nás úroveň závodníků. Když jsme viděli, kolik běželo medailistů z českých i světových závodů ve všech možných sportech, docela jsme se divili. V dalším kole předpokládáme rostoucí účast, a protože dubnový závod je už připravený, máte se na co těšit.
 
Nejlepším mužem březnového závodu se stal David Kučera (čas 16:11), který druhého v pořadí Tomáše Dlabaju (16:14) předběhl až předposlední den konání soutěže a jeho čas byl o pouhé 3 sekundy lepší. Třetí nejrychlejší čas měl Lukáš Kozlík (17:01), který na vítěze ztratil 50 sekund.
 
Ženskou kategorii vyhrála Šárka Svobodná (20:23), druhou v pořadí byla Simona Karochová (21:01) a třetí doběhla Jana Ryantová (21:46).
 
Kompletní výsledky najedete zde.
 

Ceny pro vítěze


Celkoví vítězové


 Vítězové z losování v top10

 
Gratulace vítězům a čest všem, kteří si závod zaběhli. Ceny pošleme výhercům zhruba v první půlce měsíce.
 
Protože ne všichni závodníci a tedy i výherci nemají profil na Outfanatic.com nemáme je jak kontaktovat. Proto všechny neregistrované prosíme, aby buď napsali redakci e-mail nebo se registrovali a poslali zprávu přes profil.

Taky bylo jednou z podmínek stát se členem klubu Outfanatic.com na strava.com, což ne všichni splňují. Tentokrát to neřešíme, jsme tu kvůli běhání, ne internetu, ale pro hladkou organizaci závodu je určitá registrace nutná, stejně jako u klasických závodů. Tak nám prosím ušetřete práci a spořádaně se registrujte, jo?
 
Děkujeme všem závodníkům i pořadatelům a držte si klobouky na dubnové kolo, které už se blíží!

Váš tým Outfanatic.com

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner