REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 2. dubnový týden (6.– 12. 4.)

05.04.2015 |Lu |

Foto: Paddleboardshop.cz

Běh


I tento týden nás čeká slušná série běhů a všechny pěkně v sobotu: v Bakově nad Jizerou Bakovský půlmaraton, v Třebíči Halahoj Třebíčský půlmaraton a v Dubí u Teplic Krušnohorský lesní půlmaraton. Komu je půl málo, ten ať se vydá do Mělníka na Mělnický Maratón míru (maraton Kokořínským údolím).
 
V Brně se ten den koná Masaryk Run, tedy závod nejen v běhu, ale i na in-line a na koloběžkách. Vzdálenosti budou příznivější než v předchozích případech a nejdelší trať bude mít jen 10 km.

Foto: Císař Challange

Extrémní závody


V sobotu se v Ostrově u Tisé pořádá již tradiční Císař Spring Challenge neboli přírodní víceboj dvojic. Více se můžete o závodě dočíst v článku zde.


Ve stejný den se chystá mezinárodní ultramaratonský závod v běhu na 50km a zároveň mistrovství České republiky veteránů v ultramaratonském běhu s názvem Brdská stezka, start závodu bude v Mníšku pod Brdy.


Voda


Již podesáté se o víkendu uskuteční generální úklid řeky Sázavy a jejího okolí s názvem Čistá řeka Sázava. Dobrovolníci z lodí i ze břehu budou sbírat do pytlů vše, co do řeky a její blízkosti nepatří. Každý dobrovolník vítán.

 
V sobotu bude na Sázavě, ale i na Lužnici probíhat akce S.U.P. Fun 2015, tedy zábava na paddleboardu při společných splutích prověřených úseků českých řek. Akce je prý vhodná pro začínající jezdce i ostřílené paddleboardisty. Těšit se můžete i na kulturu.Orienťák


Netradiční noční orientační závod s názvem Noční můry z místa A (startovní hospoda) do místa B (cílová hospoda s ubytováním) se odehraje v pátek v Kožlanech u Kralovic.
 

Kolo


Již tradiční závod úvodu cyklistické sezóny Cyklomaraton Pálava na 25/50 km se uskuteční v sobotu v Pavlově na jižní Moravě.

Stejně tradiční závod tentokrát po lesních cestách s názvem Aprílová osmička pod Lysým vrchem bude probíhat v neděli v Teplicích nad Metují. Délka MAXI okruhu je 7,2 km a převýšení 210 m. Start a cíl je před Sportovním centrem za školou.
 

Tipy na další akce a závody najdete v kompletním kalendáři.
Ti, co neradi závodí, se mohou alespoň nechat inspirovat naší mapou.
 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 934 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner