REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 2. dubnový týden (6.– 12. 4.)

05.04.2015 |Lu |

Foto: Paddleboardshop.cz

Běh


I tento týden nás čeká slušná série běhů a všechny pěkně v sobotu: v Bakově nad Jizerou Bakovský půlmaraton, v Třebíči Halahoj Třebíčský půlmaraton a v Dubí u Teplic Krušnohorský lesní půlmaraton. Komu je půl málo, ten ať se vydá do Mělníka na Mělnický Maratón míru (maraton Kokořínským údolím).
 
V Brně se ten den koná Masaryk Run, tedy závod nejen v běhu, ale i na in-line a na koloběžkách. Vzdálenosti budou příznivější než v předchozích případech a nejdelší trať bude mít jen 10 km.

Foto: Císař Challange

Extrémní závody


V sobotu se v Ostrově u Tisé pořádá již tradiční Císař Spring Challenge neboli přírodní víceboj dvojic. Více se můžete o závodě dočíst v článku zde.


Ve stejný den se chystá mezinárodní ultramaratonský závod v běhu na 50km a zároveň mistrovství České republiky veteránů v ultramaratonském běhu s názvem Brdská stezka, start závodu bude v Mníšku pod Brdy.


Voda


Již podesáté se o víkendu uskuteční generální úklid řeky Sázavy a jejího okolí s názvem Čistá řeka Sázava. Dobrovolníci z lodí i ze břehu budou sbírat do pytlů vše, co do řeky a její blízkosti nepatří. Každý dobrovolník vítán.

 
V sobotu bude na Sázavě, ale i na Lužnici probíhat akce S.U.P. Fun 2015, tedy zábava na paddleboardu při společných splutích prověřených úseků českých řek. Akce je prý vhodná pro začínající jezdce i ostřílené paddleboardisty. Těšit se můžete i na kulturu.Orienťák


Netradiční noční orientační závod s názvem Noční můry z místa A (startovní hospoda) do místa B (cílová hospoda s ubytováním) se odehraje v pátek v Kožlanech u Kralovic.
 

Kolo


Již tradiční závod úvodu cyklistické sezóny Cyklomaraton Pálava na 25/50 km se uskuteční v sobotu v Pavlově na jižní Moravě.

Stejně tradiční závod tentokrát po lesních cestách s názvem Aprílová osmička pod Lysým vrchem bude probíhat v neděli v Teplicích nad Metují. Délka MAXI okruhu je 7,2 km a převýšení 210 m. Start a cíl je před Sportovním centrem za školou.
 

Tipy na další akce a závody najdete v kompletním kalendáři.
Ti, co neradi závodí, se mohou alespoň nechat inspirovat naší mapou.
 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Banner