REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 1. dubnový týden (30. 3. – 5. 4.)

29.03.2015 |Lu |

Foto: Stovka jarním Šluknovskem

Běh


V úterý se můžete v Praze těšit na krosový běh terénem i po asfaltu s názvem Bankokros na 1,6 km pro ženy a 3,7 km pro muže. Startuje se z Opatovského cípu Milíčovského háje na Praze 4.

Komu je tohle málo, ten má o víkendu hned několik o hodně delších alternativ, půlmaraton se poběží v sobotu v Kroměříži (i čtvrtmaraton), v Unhošti (čistě po silnici), v Prostějově (v lesoparku) a v neděli v Tisé na Půlmaratonu Labskými pískovci (ve skalním městě na 7, 14 nebo 21 km nebo i se psem).


Extrémní závod


Pro chodce, běžce i běžce extrémisty je připravena série dálkových běhů a pochodů přes severní část Českého Středohoří, Labské pískovce a národní park Saské Švýcarsko na různé vzdálenosti (13–56 km) až do maximální vzdálenosti na 110 km čili Stovka jarním Šluknovskem.  Převýšení na této nejdelší trati bude přes 4800 m a slušné bude i na kratších vzdálenostech.Voda


Vodáci budou mít v tomto týdnu opět několik příležitostí zahájit sezónu. A to v sobotu na Doubravě v Pařížově, na Ostravici na splutí zpod přehrady Šance nebo v neděli na Mastníku na splutí ze Sedlčan.

 

Kolo


Zajímavá akce s názvem Vrchařská koruna Jesenicka odstartuje ve středu a potrvá celých 8 měsíců. Úkolem každého „závodníka“ je zdolat 20 zde určených vrcholů v Jeseníkách, vyfotit se a poté tyto fotografie poslat na adresu závodu. Konec akce je 30. 11. 2015 v 23.59 hodin.
 

Tipy na další akce a závody najdete v kompletním kalendáři.
Ti, co neradi závodí, se mohou alespoň nechat inspirovat naší mapou.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 905 lidí)


Banner