REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Zažijte dobrodružství v sedle na každém kroku

Promo Pferdesafari

07.04.2015 |www.pferdesafari.cz | Jízda na koni

Klus podél stáda zeber, stopování gepardů, výstup křivolakou horskou stezkou nebo nespoutaný cval po mořské pláži. Stejné okamžiky teď snadno zažijí i Češi a Slováci. Možnost vyrazit na koňské safari nejen do nitra africké divočiny, ale i do strmých španělských hor nebo třeba mezi ledovce a vulkány na Islandu jim nově nabízí CK Pferdesafari.  Klientům slibuje, že zažijí nezapomenutelnou jezdeckou dovolenou na skvěle připravených koních v nedotčené přírodě, kdy se dostanou na dosah divokým zvířatům. Netradiční zážitky v sedle doplňuje vřelý přístup, zkušení průvodci, komfortní ubytování a špičkové služby šité na míru.


Tisíce spokojených klientů

 
Pferdesafari působí od roku 2007 na německém trhu. Kancelář poskytla služby už tisícovkám spokojených zákazníků, především ze západní Evropy. Od letošního února rozšířila působení na střední a východní Evropu. Momentálně má české a slovenské zastoupení Pferdesafari v nabídce přes čtyři desítky zájezdů na pěti kontinentech, primárně se ale specializuje na Afriku. Vedle exotických destinací pořádá dovolené i třeba v Německu, v Itálii či v Irsku. Všechny nabídky najdete zde.
 

„Zakládáme si na tom, že v naší nabídce zákazníci najdou vždy nejlepší jezdecký zážitek v dané zemi. Sami jsme zapálení jezdci a víme, co od dovolené milovníci koní očekávají. I proto nabízíme jen takové jízdy, na které bychom sami vyrazili. Každou vyzkoušel někdo z našeho týmu,“ říká Tomáš Vášáry, který Pferdesafari v regionu střední Evropy zastupuje.

 

Koně v top formě jsou základ

 
Kancelář spolupracuje s léty prověřenými partnery, kteří poskytují špičkové hostitelské služby a zároveň mají k dispozici koně v top formě. Už při objednání zájezdu Pferdesafari zjišťuje jezdeckou úroveň a zkušenosti klientů, aby pro ně na farmách zajistili koně, kteří jim budou maximálně vyhovovat. Začátečníci si mohou být jistí, že dostanou klidného koně, který je sám poveze jistým krokem.

Spokojení budou i zkušení jezdci. Na silných, energických koních si užijí dlouhý cval, jízdu v náročném terénu i skoky přes překážky. „Pokud by se na místě zjistilo, že si kůň a jezdec „nesedli“, budeme hledat řešení.  Velmi důležité je ve formuláři, který posíláme hned na začátku, aby každý účastník co nejpřesněji vystihl své jezdecké schopnosti. Základní myšlenkou je, aby si každý host dovolenou plnohodnotně užil a harmonie mezi jezdcem a koněm je proto zásadní,“ podotýká Tomáš Vášáry.
 

Divočina z verandy

 
Na safari jízdy a další aktivity vyrážejí hosté ze zázemí farem, jezdeckých areálů a lodgí (usedlostí), které úrovní poskytovaných služeb příjemně překvapí i náročné klienty. Výjimkou nebývá bazén, lobby bar a restaurace s vynikající kuchyní a zároveň i dostatek soukromí pro zasloužený odpočinek.

„Je to jako vyrazit do luxusního hotelu, který je ale v tomto případě obklopený divočinou. Zatímco na verandě domu upíjíte vychlazený drink, pozorujete stáda žiraf anebo antilop, které od vás procházejí jen pár desítek metrů nebo na ně narazíte při odchodu z večeře, jak se pasou přímo u vaší lodge,“ říká Tomáš Vášáry.  
 

V nabídce má Pferdesafari zájezdy s různou tématikou i délkou. Klienti si vyberou, zda chtějí zůstat na jednom místě a vyrážet na jízdy do jeho okolí (většinou soukromých rezervací či přírodních parků) nebo dají přednost několikadennímu putování z místa na místo a dobrodružnému přespávání ve stanech. Specialitou je třeba přejezd namibijské pouště.
 
Zákazníci vždy dopředu vědí, jaké je čeká ubytování, služby a předpokládaný průběh zájezdu. Individuální přístup během dovolené ale umožňuje, že si každý vybere program podle své chuti – zda stráví den v koňském sedle, vyrazí si jen tak na procházku, nebo dá přednost lenošení u bazénu a čtení knížky.


Bezpečí jako priorita

 
Bezpečí všech zúčastněných – lidí i zvířat – je prioritou. Průvodci vždy vyrážejí společně s hosty do divočiny a vědí, jak se skupinou v přírodě pohybovat. Koně jsou na přítomnost divokých zvířat zvyklí a neplaší se. „Pokud se hosté řídí pokyny průvodců, trochou selského rozumu a chovají se v přírodě s respektem, nemůže se jim prakticky nic stát,“ říká Tomáš Vašáry. Pro všechny případy je ale podmínkou mít cestovní pojištění do zahraničí vztahující se i na jízdu na koni. Farmy spolupracují s osvědčenými lékařskými zařízeními a pro své hosty zajistí cokoliv, co je potřeba.
 

V Africe safari probíhá v zemích, které jsou vzdálené tisíce kilometrů od států zasažených epidemií eboly či od oblastí s válečnými konflikty. Soukromé přírodní rezervace zajišťují nerušený prostor pro život zvířat v jejich přirozeném prostředí.  Pferdesafari  pořádá zájezdy podle principů trvale udržitelného turistického ruchu. Zapojuje se proto také do programů ochrany přírody a podílí se na prohlubování dobrých vztahů s místními komunitami.
 

Užijí si i děti a nejezdci

 

Detailní popisy zájezdů jsou k dispozici na www.pferdesafari.cz. S výběrem dovolené, vhodných termínů a zařízením organizačních opatření (víza, pojištění, transfery na letiště atd.) tým Pferdesafari rád pomůže. Destinace, kam vyrazit, se dají najít celoročně. Protože se zájezdy organizují pro menší skupiny, lze domluvit individuální úpravy programu a speciální služby, jako je například osobní průvodce.

S dostatečným předstihem lze také zařídit zájezd čistě jen pro českou či slovenskou skupinu. V nabídce jsou také zájezdy vhodné pro děti a pestrý program čeká i na nejezdecký doprovod. Výlety v terénních autech, na horských kolech, výpravy za noční zvěří, poznávání všedního života místních obyvatel či exkurze za památkami jsou jen některé z aktivit.
 
Na místě se o klienty stará ochotný personál rodinných farem a usedlostí, které většinou vedou přímo jejich evropští majitelé. S personálem se hosté bez problémů domluví anglicky, často zde pracují také stážisté z Evropy. Více si o programu Ride & Work přečtete zde.
 
„Nabízíme unikátní spojení jezdectví, nádherné přírody, vřelého přístupu a profesionality. V našem případě nejsou slova nezapomenutelná dovolená pouhou frází, ale zážitkem na celý život,“ dodává Tomáš Vášáry.
 
Sledovat aktuality a nádherné fotky ze zájezdů Pferdesafari můžete na Facebooku. Tým Pferdesafari kontaktujete na mailu info@pferdesafari.cz.

Foto: Pferdsafari

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner