REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Císař Challenge: v dubnu u Tisé, na podzim v pražské Stromovce

20.03.2015 |Císař Challenge | Běhání, Cyklistika, Orientační sporty, Extrémní závody

V sobotu 11. dubna se uskuteční již pátý ročník závodu v přírodním víceboji dvojic Císař Spring Challenge. Jedná se o jednu z akcí série Císař Challenge, která si za šest let své existence vydobyla na českém sportovním poli své zasloužené místo.

Pro závodníky budou přichystány zajímavé disciplíny a program bude obohacen o již tradiční afterparty.  Přírodní víceboj se v poslední době těší zájmu široké veřejnosti a popularita sportu rychle stoupá. Série se proto rozroste o Císař Prague Challenge, závod v městském přírodním víceboji, který završí závodní sezónu na podzim 2015. Letní verzi vyplní Císař Summer Challenge, také závod dvojic, který se bude konat 29. srpna v Píšťanech u Litoměřic, Marina Labe.

Foto: Císař Challenge


Císař Spring Challenge se koná v malebném prostředí Labských pískovců. Start a centrum závodu je situováno do auto-kempu Pod Císařem v obci Ostrov u Tisé, kde bude připraveno ubytování a zázemí pro sportovce. Hlavními disciplínami závodu, jehož délka se pohybuje kolem pěti hodin, jsou orientační běh a MTBO, které doplňují další disciplíny jako jsou pískovcové lezení, letní biatlon, nízké lanové překážky, bouldering, nebo kanoe.

Císař Spring Challenge svou obtížností potěší aktivní, ale i příležitostné sportovce. Po skončení závodu proběhne vyhlášení výsledků a následovat bude afterparty s živou hudbou a DJs. Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny, například outdoorový zájezd pro dvě osoby do Slovinska, Výstup na Triglav nebo sud pivního speciálu od pivovaru Klášter.


První ročník městského přírodního víceboje dvojic v ČR, Císař Prague Challenge, se uskuteční 26. září 2015. Start, cíl a hlavní centrum závodu bude v pražském parku Stromovka v těsné blízkosti letního baru Šlechtovka. Závodníci se můžou těšit kromě orientačního běhu a okruhu na kole také na rafting na vodním kanále v Troje, disc golf, in-line nebo MTBO. 

Závod bude na rozdíl od letního zahájen hromadným startem. Organizátoři dbají také na kulturní doprovod, závodníci i kolemjdoucí se tedy můžou těšit na koncerty a doprovodný program. Pražský závod bude poslední v tomto roce, a protože se závodníkům budou sčítat body z každého závodu, vyhlásí se absolutní vítěz celé série tří závodů.

Podívejte se na video z loňského jarního závodu.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Adrenalin Challenge Race 2018

Adrenalin Challenge Race 2018

Děčín, Smetanovo nábřeží pod zámkem

100

%

100

%

Horolezecký festival Český ráj 2017

Horolezecký festival Český ráj 2017

Zámek Hrubá skála a Lázně Sedmihorky

100

%

100

%

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner