REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Zúčastněte se cyklistických závodů Biketime Team Velo Challenge po boku Romana Šebrleho

Promo Biketime

17.03.2015 |Biketime | Cyklistika

Na začátku června se uskuteční první ze dvou prestižních cyklistických závodů určených firemním týmům – Biketime Team Velo Challenge. Závodu 6. 6. 2015 v Písku se aktivně zúčastní také olympijský vítěz v desetiboji a moderátor TV Prima Roman Šebrle. Zájemci o členství v jeho týmu TV Prima mohou o něj soutěžit prostřednictvím internetové aukce, která poběží od 11. 3. do 30. 5. 2015.


V letošním roce se uskuteční závody dva – první 6. 6. 2015  v Písku a druhý 5. 9. 2015 v Mikulově. Oba jsou výbornou příležitostí k nezvyklému firemnímu teambuildingu. Přinášejí možnost opustit kanceláře a spolu s kolegy si vychutnat napínavý závod v krásné přírodě.

Pro závodníky bude připraven zdarma kvalitní catering. Jejich závodním strojům bude poskytnut všechen myslitelný servis a přichystán i bohatý doprovodný program. Například kulinářská show Zdeňka Pohlreicha, trial show Martina Šimůnka, dětské závody Primáček, testování kol a elektrokol BULLS, škola kola a hlavně společně prožitý týmový zážitek. Možnost zúčastnit se mají všichni bez ohledu na to, z jak velké firmy jsou či jakou mají fyzickou kondici.


Vydražte si členství v týmu snů Romana Šebrleho


Fajnšmekrům je však určena další možnost – zúčastnit se závodu v týmu olympijského vítěze a moderátora TV Prima Romana Šebrleho. O členství bude možné soutěžit prostřednictvím charitativní internetové aukce, jejíž výtěžek bude věnován Nadaci Terezy Maxové dětem.

Aukce běží tady, a to od 11. 3. do 30. 5. 2015.  Po jednoduché registraci můžete přihodit libovolnou částku nebo prostřednictvím funkce „Kup teď“ tento úžasný zážitek rovnou vydražit a přispět tak na dobrou věc. Závodu Biketime Team Velo Challenge v Písku v týmu TV Prima s Romanem Šebrlem se zúčastní ti, co v aukci přihodí tři nejvyšší příspěvky, nebo ten, kdo využije nabídku KUP TEĎ! v hodnotě 450 000 Kč.

Více informací o závodech najdete na stránkách závodu

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Horolezecký festival Český ráj 2017

Horolezecký festival Český ráj 2017

Zámek Hrubá skála a Lázně Sedmihorky

100

%

100

%

Související články

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

08.02.2018

Jak na kolo v zimě: 2. díl – oblečení a doplňky

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner