REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Virtuální běžecký závod v Divoké Šárce v Praze: Poměřte se s dalšími outfanatiky!

04.03.2015 |Aleš Trýzna | Běhání

Zařazovat do tréninku běhy v závodním tempu je nejen žádoucí, ale i zábavné. Ještě zábavnější je poměřovat své síly s kamarády a vzájemně se tak hecovat. Co ale dělat, když nejste schopní shodnout se na termínu nebo když nemáte rádi strkanice na startu a na úzkých cestičkách?


V dnešní době už je ale možné úplně všechno: zazávodit si s virtuálním soupeřem v hodinkách, kterému předem nastavíte stálé tempo, nebo třeba s některým ze svých dřívějších výkonů. A nebo rovnou s živými závodníky, ovšem virtuálně!

Mezi kamarády na sociálních sítích máme každý potenciálních soupeřů mraky. Virtuální závody nám umožňují poměřit se i s těmi z nich, se kterými máme nekompatibilní rozvrh. Chytré hodinky nám navíc pomůžou cítit se trochu víc jako v závodě, i když poběžíme sami. Můžeme si totiž do nich nahrát třeba záznam aktuálního lídra závodu a na trase mít stále představu o svém (nebo jeho) náskoku.


Jak se zúčastnit virtuálního závodu outfanatiků?


Doma si pečlivě nastuduj fialovou trasu virtuálního závodu outfanatiků, případně si ji nahraj do gps. Rozpis březnového závodu, který měří 4,5 km a má převýšení 112 m, najdeš tady. Odstartuj z místa uvedeného v rozpise závodu, výkon zaznamenávej do svého přístroje gps (Pokud nemáš hodinky s gps, stáhni si aplikaci do chytrého telefonu třeba tady.).

Jdi na krev, jde přeci o závod! Mezi mžitkami z kyslíkového dluhu si užívej pohledy pejskařů obdivujících tvé tempo.

Nakonec se spokojeně vykluš a vydej se domů stáhnout data z gpsky do aplikace na www.strava.com. Aplikace sama pozná, že jsi proběhl trasu závodu a objevíš se tak v průběžných výsledcích (průběžné výsledky březnového závodu tady).

Pokud chceš být uveden i ve výsledcích na Outfanatic.com, které budou zveřejněny na konci března, připoj se na Stravě do klubu Outfanatic.com.

Přijď si zazávodit sám se sebou, s přáteli, s časem… Rozpis prvního virtuálního závodu outfanatiků a podrobné informace o něm najdeš tady. Vyrazit na něj můžeš kdykoli, závodní období, po kterém bude vyhlášen nejlepší outfanatik, je celý březen.Ceny do závodu


Ne že by šlo o ceny víc než o čest a slávu, ale něco vyhrát je vždycky radost navíc. Proto pro vás máme príma ceny od sponozorů Sigg, Polar a Body Body:


Klíč rozdělení cen:

  • Vítězové ženské a mužské kategorii dostanou každý 1 lahev Sigg (holky červenou a kluci modrou)

  • Top 5 ženských a top 5 chlapů bude slosováno o sporttester Polar FT4

  • Všichni společně tak budou slosování o červnou lahev Sigg a 5 volných vstupů do Body Body


Jinými slovy, když vyhraješ, určitě si odneseš lahev Sigg, ale máš šanci odnést si celkem dvě lahve, vstup do Body Body a ještě sporttester, podle toho, jak dopadne slosování.

Tak vyražte na trasu, přejeme spoustu zábavy!

Přejít na rozpis závodu

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 934 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner