REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 4. únorový týden (23.– 1. 3.) nejen pro Prahu

22.02.2015 |Lu | Triatlon, Psí spřežení

Foto: Ledová jízda

Praha


Běh


V sobotu proběhne pravidelná běžecká session na Braníku Loap pražská běžecká tour na 5 nebo 10 km.


Zimní plavání


Otužilci se potkají ve stejný den v Podolí na Závodě v zimním plavání na Mistrovství ČR v plaveckém stylu prsa na 750 m. Můžeme se těšit na venkovní nevyhřívaný bazén Plaveckého stadionu Podolí.


Lezení


V úterý boulderisti  jistě zavítají na již třetí pravidelnou Bouldering Session do Boulder Baru v Holešovicích. Jako obvykle další kolo začíná v úterý a pak máte možnost zapisovat svoje přelezy další tři týdny.

Kultura


Pokud jste ještě neslyšeli Honzu Trávu Trávníčka a Petra Misku Maška vyprávět o svém výstupu na K2, budete mít další možnost ve středu na Cestovatelské středě v nové budově Národního muzea.Mimo Prahu


Běžky a kola


V sobotu nás ve Špindlerově Mlýně nečeká nic menšího než Krkonošská 70ka, tedy tradiční závod v běhu na lyžích 5členných družstev a jednotlivců. V rámci akce se konají i závody jednotlivců na 25 a 50 km. Letošní novinkou je závod cyklistů na kolech s tlustými  plášti – fatbikách na 25km trase. Přihlásit se můžete do 23. února.
 


Orienťáky


O víkendu proběhne v Klínech v Krušných horách již pátý ročník přeshraničního skirogainingu. Jedná se o týmový šestihodinový orientační závod na lyžích, který je prý vhodný opravdu pro každého, délku absolvované trasy si totiž volí každý sám. Že obavy opravdu nejsou na místě, si můžete ověřit v sobotu, kdy je přichystán kratší předzávodní trénink. Více se dočtete v pozvánce zde

Na orienťák bez běžek se můžete vydat v neděli na Velkou cenu Líšné v rámci Pražské zimní ligy k hradu Řebřík, západně od Líšné.  Půjde prý o „úplně normální orienťák na docela dlouhé trati (tzv. HROB)“.  Kategorie budou tři: docela dost dlouhá, o něco kratší a ještě kratší.

Foto: Jesenický zimní triatlon

Triatlon


V sobotu se bude konat v Jeseníkách Jesenický zimní triatlon jednotlivců a štafet  na tratích 9, 8 a 5,5 km (mtb/běžky/běh).  Startovat se bude z Karlovy studánky a pojede se přes Kurzovní chatu až na Praděd.

Závod psích spřežení


O víkendu a v pondělí se budou v Krkonoších prohánět psi se svými páníčky v závěsu na závodě Ledová jízda. Start závodu je v Dolním Dvoře a v neděli odpoledne můžete potkat závodníky například u bufetu Na rozcestí.


Pochod


Turistická (ale i běžecká) akce s názvem Černohorské šlápoty se bude konat o víkendu v Řečkovicích na trasách 8/14/24/34/45/54/102 km.


--- 

Tipy na další akce a závody najdete v kompletním kalendáři.
Ti, co neradi závodí, se mohou alespoň nechat inspirovat naší mapou.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

12.05.2016

Jak být lepší, rychlejší, vytrvalejší? Trénuj ve výšce (II).

10.05.2016

Jak být lepší, rychlejší, vytrvalejší? Trénuj ve výšce (I.)

03.11.2015

Jak na nehojící se ranky, silniční lišeje ale i horečky a jiné nemoci? Zkuste tužebník jilmový

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 934 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner