REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Staň se vlastním pánem, otevři si studio BodyBody

Promo BodyBody

18.02.2015 |BodyBody | Fitness

V BodyBody, moderním fitness založeném na elektrické stimulaci svalů, které v minulém roce oslavilo první úspěšný rok na trhu, rozšiřujeme své služby i portfolio. Kromě nárůstu počtu poboček (frančíz) po celé České republice nově nabízíme i alternativu pro začínající podnikatele: „BodyBody osobní trenér“.

Olympijský vítěz v pětiboji David Svoboda a mistryně světa ve sportovním aerobiku Denisa Barešová


Podle Seena Aquina, majitele BodyBody, rychle stoupá poptávka po rychlém a efektivním cvičení s osobním trenérem. A o tom přesně BodyBody je. V krátkém časovém úseku, například v pauze na oběd, stihnou klienti kompletní trénink, navíc v moderním prostředí s veškerým zázemím. K výhodám patří soukromý trenér, veškeré hygienické a kosmetické potřeby, sportovní oděv i tekutiny tak, aby klient na trénink mohl přijít tak, jak je, bez jakékoliv tašky na cvičení.


Otevři si vlastní studio...


Stejný komfort, jen v menším provedení, budou mít klienti ve studiu „BodyBody osobní trenér“. Jedná se o mikrovariantu klasického studia BodyBody nabízející skvělou možnost zejména profesionálním trenérům, kteří se chtějí postavit na vlastní nohy a začít samostatně podnikat. S jedním přístrojem, kompaktními rozměry studia i podporou BodyBody tak může začít vlastní byznys každý.Předpokládané počáteční investice jsou kolem 700 tisíc Kč a zahrnují počáteční frančízový poplatek, EMS vybavení, nábytek a inventář. Prostorově si ministudio vyžádá 50–70 m2. V případě využití možností financování, které BodyBody nabízí, lze úvodní investici snížit až na pouhých 350 tisíc Kč!

Ať už jde o ministudio nebo o klasické studio BodyBody, vždy má za sebou provozovatel kompletní zázemí, know how značky BodyBody i reálnou pomoc a spolupráci s ostatními studii, jejich trenéry a majiteli konceptu BodyBody, Seenem a Ivanou Aquinovými. Cílem je umožnit trenérům, aby byli schopní otevřít studio během krátké doby a s minimálním rizikem.


...BodyBody tým tě podpoří


Pražská pobočka na Andělu

Pražská pobočka na Andělu

Konkrétně jde o komplexní proškolení a provozní manuál, propagaci studií v médiích, poradenství od výběru lokality přes interiér studia, veškeré smlouvy, formuláře, rezervační systém, internetové stránky, správu facebooku a dalších sociálních medií, marketing a průběžné konzultace. To vše BodyBody nabízí osobním trenérům za poplatek ve výši 6 500,- Kč měsíčně, což je méně než se běžně platí jiným fitkům za pronájem.


Pro dosažení zisku pak stačí kolem 35 zákazníků.
Jedná se tedy o unikátní příležitost pro trenéry postavit se na vlastní nohy a za nízký měsíční poplatek mít své studio a zákazníky. To vše s podporou a zázemím BodyBody tak, aby se trenéři mohli věnovat především trénování a klientům.

Pokud nejste trenéry a zvažujete investici do mladého, avšak velmi rychle rostoucího a atraktivního oboru, může být pro vás BodyBody také velmi zajímavou volbou s plnohodnotným konceptem „BodyBody fitness studio“, který nabízí více tréninkových přístrojů, trenérů a samozřejmě i klientů.

Více informací hledejte na webových stránkách BodyBody nebo rovnou kontaktujte Seena Aquina (seen@bodybody.cz). 

Foto: BodyBody
---
Trénink BodyBody využívá například pětibojař David Svoboda, rozhovor s ním, ve kterém BodyBody zmiňuje, najdete tady


Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

11.12.2015

Týden sportu v Praze zdarma

20.09.2015

Tipy na 4. zářijový týden (21.–27. 9.)

15.09.2015

Efektivnější silový trénink? Zařaď balanční cvičení

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 935 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner