REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Biketime Team Velo Challenge: originální koncept cyklistických závodů firemních týmů

Promo Biketime

14.02.2015 |Biketime | Cyklistika

Pokud chcete zažít jinak pojaté cyklistické závody, můžete vyrazit na Závody Biketime Team Velo Challenge, soutěž firemních týmů. Jde o jediné čistě firemní cyklistické závody v Čechách a na Slovensku.


První závod se uskuteční 6. 6. 2015 u Písku v prostředí malebných Píseckých hor a rybníků.  Druhý závod se koná 5. 9. 2015 v Mikulově uprostřed inspirujících vinic.

Oba závody jsou týmové crosscountry štafety. Týmy jsou složené ze čtyř členů, kdy každý ujede trať dlouhou 10 km. Převýšení je minimální, tak aby trať zvládl opravdu každý a aby překážkou v účasti nebyla fyzická kondice. Nemusíte mít vůbec natrénováno, a přesto si závod můžete pořádně užít.

Jednotlivé týmy se mohou registrovat v různých profesních kategoriích buď jako ženské, mužské nebo smíšené. Vítězové se vyhlašují v každé kategorii a o to je větší šance na krásné výhry. Tady je seznam kategorií, do kterých se můžete hlásit:

 • Závodní trasa Písek

  Závodní trasa Písek

  Auto, Moto, Doprava
 • Energetika
 • Farmacie, Medicína
 • Finance
 • FMCG
 • Reklama, Média, Kultura
 • Sport
 • Strojírenství, Stavebnictví
 • Telco, IT, Elektronika
 • Ostatní


Kdo chce mít v týmu Šebrleho?


Už teď vám prozradíme, že v kategorii Reklama, Média, Kultura budou vytvořeny dva týmy, jejichž kapitáni budou moderátoři hlavního zpravodajství TV Prima: Gábina Kratochvílová a Roman Šebrle. Účast o členství v jejich týmu se už brzo bude dražit na TV Prima a jejích webech, nepropásněte to. Odoláte příležitosti soutěžit v týmu s oslňující Miss ČR 2013 nebo všestranně nadaným olympijským vítězem?

Každý závodník se dostává do slosování o kolo BULLS Sharptail 29

Na našich závodech nejde o to překonat krpály a uštvat se na trati dlouhé minimálně 60 km a potom padnout z kola jako Bridget Jonesová, hrdinka ze známého britského filmu. Naopak jde o to užít si krátkou nenáročnou trať, zasoutěžit si s kolegy v týmu a posílit tak týmového ducha. Změříte síly s kolegy z branže, setkáte se s novými lidmi a užijete si neotřelou společensko-sportovní akci.

Po závodě si s dobrým pocitem dáte osvěžující drink, dobře se najíte a pobavíte se s kolegy, přáteli a rodinou. V první řadě jde o to relaxovat a nechat se unést atmosférou letního dne v příjemné společnosti.Proč byste se měli zúčastnit?


1. Soutěží se o kolo BULLS.

Každý přihlášený závodník s řádně zaplaceným startovným se automaticky dostává do slosování o kolo BULLS Sharptail 29 v hodnotě 22 000 Kč. Na každém závodě vylosujeme jednoho výherce.

2. Pro závodníky máme občerstvení zdarma.

Na závodech bude k dispozici kvalitní catering, který bude na místě připravovat zdravá a čerstvá jídla. Nebojte se, žádné klobásy s hořčicí. K dispozici bude stan pro závodníky s pitím a jídlem zdarma. Samozřejmě i pro hosty a fanoušky bude k dispozici bohatý výběr jídla a pití, které si budou moci přímo na místě koupit.

3. Závodníci se mohou těšit na perfektní služby.

Mytí kol, servis kol, bezpečná úschovna kol, profesionální časomíra, SMS s výsledky závodu a další.

Závodní trasa Mikulov

Závodní trasa Mikulov

4. Máme připravený bohatý doprovodný program pro celou rodinu.
 

Aby si každý našel, co ho baví, přichystali jsme například kaskadérskou show, pro ty nejmenší dětský cyklistický závod Primáček, školu kola, ale i možnost otestovat si kola a elektrokola značky BULLS a další aktivity.

5. Pro vítěze máme bohaté věcné ceny.

Vítězové se mohou těšit na krásné ceny od našich partnerů: například zapůjčení auta VW Caravelle od Jíša Rent Car na víkend s koly BULLS pro celý tým, cyklistické brýle značky NRC, kartony piva Birell, cyklistické oblečení značky Lawi a Silvini, dárkové poukazy na ubytování v luxusním zámku Chateau Herálec a mnoho dalších. Vítězů bude opravdu hodně, protože je budeme vyhlašovat v různých profesních kategoriích v mužských, ženských a smíšených týmech.

Takže vezměte kolegy nebo vyzvěte konkurenci, registrujte týmy a přijeďte si poměřit síly. Držíme vám palce a těšíme se.

Více informací na www.velochallenge.cz
Registrace na www.velochallenge.cz/registrace.

Foto a mapky: Biketime

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Horolezecký festival Český ráj 2017

Horolezecký festival Český ráj 2017

Zámek Hrubá skála a Lázně Sedmihorky

100

%

100

%

Související články

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

08.02.2018

Jak na kolo v zimě: 2. díl – oblečení a doplňky

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 931 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner