REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Kam vyrazit tento týden

29.07.2013 |OVP |

Foto: Jirka Gangur, www.lifeinline.cz

Pokud vás tento týden (od 29. 7. do 4. 8. 2013) od sportu neodradí teplé počasí a nevyvalíte se prostě jenom k vodě (Kam vyrazit k vodě), případně do kina (Kousek Islandu v Praze), můžete si v týdnu vybrat ze dvou pražských běžeckých závodů:
 
Úterý Běh za Sliveneckou saní: 2,54 km po silnici i v terénu, start ve Velké Chuchli za železničním přejezdem v 18:00, startovné dobrovolné.
 
Středa Pravidelný běh VŠ LIGY: 10/5 km po silnici, 19:00, Braník, startovné 100/150 Kč (do/po 30. 7.).
 

Víkend: triatlon, in-line, běh
 
V sobotu se se můžete vypravit do Děčína na Houmrův triatlon s hudebním festivalem, kde na vás čekají různě dlouhé tratě a řada hudebních kapel.
 
V sobotu se také koná další závod ze série 2 míle s úsměvem Self-transcendence Race, tedy běžecký závod ve Stromovce. Prezentace před Šlechtovou restaurací od 8.15, startovné dobrovolné (30 Kč). Na každého závodníka v cíli čeká teplý lívanec se skořicí.

 
Od sobotního večera, kdy se koná večerní inline party, do nedělního odpoledne probíhá na Rohanském nábřeží LifeInLine Tour Praha, tedy závody na kolečkových bruslích. Délka tratí se pohybuje od 1 km až po MČR v půlmaratonu startovné od 50 Kč do 500 Kč (500 je za štafetu), pro nejmenší děti je připraven závod odrážedel.
 
V neděli pak můžete vyrazit do Petrovic (Praha 10) na Rumolamův běh: 11,2 km terénem, start v 10:00, startovné 40 Kč.

Další tipy na závody najdete v našem kalendáři. Ti, co neradi závodí, se mohou alespoň nechat inspirovat naší mapou, ve které naleznou pražské trasy pro in-line brusle, orienťácké mapy, bazény i další sportoviště.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner