REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 4. lednový týden nejen pro Prahu (26. 1. – 1. 2.)

25.01.2015 |Lu | Freeskiing

Foto: Ledopádová stovka

Běh


Vaše běžecká liga pokračuje i v tomto roce a sice v novém kabátě pod názvem Loap Pražská běžecká tour. Zaběhat si můžete opět z Bráníku na tratích na 5 a 10 km.

Kdo je příznivcem více terénního a kopcovitého povrchu, ten dá jistě ve stejný den přednost Rybakrosu v Krčském lese se startem u rybníka Labuť. Trať bude měřit 10 km.

 

Plavání


Otužilce jistě potěší akce s názvem Branické ledy, která je další ze série zimního plavání, tentokrát přímo v hlavním městě a ve Vltavě. Poplave se opět na vzdálenosti 100 až 1000 m a nadšence jistě potěší, že po proudu.

Kdo dá v tuto roční dobu přednost bazénu, ten si může ve stejný den zaplavat v bazénu Podolí. A aby nepřišel o silný zážitek, tak se bude Plavat potmě. Akce se koná na podporu nevidomého plavce Miroslava Smrčka a jeho účasti na paralympiádě v Rio de Janeiru. Součástí bude i zajímavý doprovodný program. Více se dozvíte v článku zde.

 

Kolo


V sobotu budete mít jedinečnou možnost spatřit unikátní závod horských kol Downmall útrobami obchodního domu OC Arkády na Pankráci. Po Polsku a Německu se tento závod přesunul do Prahy a těšit se můžete i na MTB a BMX exhibici slavných jmen.


 

Lezení


V neděli začíná čtvrtý závod ze série čtyř BW boulder závodů, který trvá vždy 20 dní a úkolem je přelézt co nejvíce z 30 nových boulderů v obtížnostech v0–v10 klasifikace (další bouldery mohou přibývat i během závodu). Závodní bouldery poznáte podle jejich popisu vytištěného na barevném podkladu.Pozvánka na závody mimo Prahu

 

Běžky


O víkendu se bude konat v Deštném v Orlických horách Orlický maraton a jak název napovídá, půjde o tradiční laufařský závod na maratónskou vzdálenost. Je libo 40 kilometrů klasicky, nebo raději o dvacetikilometrové kolečko méně, kde si závodníci mohou vybrat mezi volnou a klasickou technikou? Náročná trasa a její profil dají závodníkům pořádně zabrat, jen těžko najdou místo, kde by si mohli dovolit trochu odpočinku.
 

Snowboard


V sobotu se ve Špindlerově Mlýně bude konat akce Just Ride ze série snowboardových a freeski happeningů na českých horách. Ve Svatém Petru na vás čeká „testování, vychytané snowparky, výuka zdarma, mini contest, focení a natáčení, dárky, afterparty...“

 

Extrémní pochod


V pátek v noci se můžete vydat na dálkový pochod Ledopádová stovka z Mikulášovic (v Česko-saském  Švýcarsku) na 105 km s 4021m převýšením, který je součástí větší turistické akce s názvem Brtnické ledopády. Celou trasu byste měli stihnout do nedělního rána, kdy končí tradiční Ledobál v kulturním domě tamtéž.

--- 

Tipy na další akce a závody najdete v kompletním kalendáři.
Ti, co neradi závodí, se mohou alespoň nechat inspirovat naší mapou.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

15.10.2015

FollowMe – Pokrok nezastavíš, aneb stále sledován

18.03.2015

Dümler Hütte: Skialpová oblast 4 hodiny od Prahy

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner