REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Survivalový závod dvojic na kole Přežít Kladno! 2015 startuje 21. 2.

21.01.2015 |Přežít Kladno! | Cyklistika, Orientační sporty, Extrémní závody


Pozor, změna pořadatele a místa startu


Přežít Kladno mění pořadatele i místo startu, formát závodu ale zůstane zachován.  Informace v následujícícm článku nejsou aktualizovány, nicméně popis disciplín platí. Podrobnosti o místě startu hledejte tady.

(Aktualizace 6. 2. 2015)

---
Jak už jsou pravidelní účastníci zvyklí, cílem netradičního závodu Přežít Kladno! opět bude plnit outdoorové úkoly a hledat místo cíle pomocí indicií. Ty bývají mnohdy ukryty trochu zlomyslně a nečekaně, ale to k soupeření patří. Samozřejmě vyhrává ten, kdo trasu dlouhou více jak 25 km absolvuje v nejlepším čase.

Foto: Přežít Kladno!


Kategorie pro drsoně, rodiče s dítětem i pro dvojici dětí


Tento jednodenní vytrvalostní závod je otevřený komukoli, kdo má rád aktivní pohyb a chce se závoděním především bavit. Cestou po Kladně a blízkém okolí si totiž závodníci vyzkoušejí i některé činnosti, které nejsou běžně dostupné. Seznam jednotlivých úkolů se soutěžící dozvědí až na startu, tzn. v areálu Městského stadionu Sletiště.


Stejně jako v září se mohou na tuto akci přihlásit také rodiče s dětmi mladšími 10 let nebo děti do 15 let, které absolvují variantu závodu označenou Přežít Kladno! – junior. V této kategorii závodníci tentokrát nebudou jezdit na kole, mezi jednotlivými stanovišti s úkoly budou chodit pěšky, nachodí něco kolem 3 km.


V cíli čeká na každého teplá bašta


První organizátory odtajněná disciplína se uskuteční na Lezecké stěně Kladno. Soutěžící zde budou sestavovat kladkostroj tak, aby mohli do určité výšky vyzvednout 90 kg vážící závaží.

Foto: Přežít Kladno!


Některé další disciplíny budou před konáním této ojedinělé akce odtajněny na stránkách závodu. Tam jsou také též zveřejněny podrobné informace k únorovému závodu, registrační formulář, fotky, videa a články z předchozích závodů.

Pro všechny účastníky akce bude zajištěno drobné občerstvení před startem závodu a soutěžící hlavního závodu si budou moci dát po skončení své jízdy teplé jídlo zdarma. Každý, kdo dojede do cíle, získá od pořadatelů na památku odznak ve tvaru placky nebo si bude moci zakoupit tričko s motivem této akce. Nejlepší dvojice v každé kategorii (muž-muž, žena-žena, žena-muž) obdrží zajímavé ceny.

---
Přečtěte si taky články o letní variantě závodu 2014 (Přežít Kladno! aneb kdo umí vyndat duši z bezdušáka) nebo o zimní variantě z roku 2012.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Adrenalin Challenge Race 2018

Adrenalin Challenge Race 2018

Děčín, Smetanovo nábřeží pod zámkem

100

%

100

%

Horolezecký festival Český ráj 2017

Horolezecký festival Český ráj 2017

Zámek Hrubá skála a Lázně Sedmihorky

100

%

100

%

Související články

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

08.02.2018

Jak na kolo v zimě: 2. díl – oblečení a doplňky

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 916 lidí)

Poslední inzeráty

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno

sebeobrana

Parťák Brno


Banner