REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Týden sportu v Praze zdarma

Promo Praha sportovní

22.12.2014 |Praha sportovní & Outfanatic.com | Lezení, Běhání, Cyklistika, Turistika a treking, Plavání, Fitness, Kalistenika, Sport s dětmi, Venkovní fitness, Další sporty

Těšíte se na to, jak se už za pár dnů budete přejídat? Hory jídla ve spojení s vypitým alkoholem ale představují spoustu zákeřných kalorií. Aby kila nešla nahoru, neměli byste o svátcích zapomínat na výdej energie. V opačném případě budou na Silvestra padat předsevzetí o hubnutí a návštěvě posiloven, přičemž v lednu si většina jejich autorů posteskne nad svou slabou vůlí.

Foto: Outfanatic.com


S výdejem energie během vánočních svátků vám letos pomůže Praha sportovní společně s podporou Skupiny ČEZ, které pro vás připravily Týden sportu zdarma. „Ve Skupině ČEZ si vážíme každé dobře vynaložené energie, proto podporujeme sportovní nadšení lidí v každém věku. Radost a energie prýštící z pohybu je pro nás obrovskou inspirací,“ vysvětluje Jan Kapička ze Skupiny ČEZ.

Nenechte sedět své děti u počítačů a televizí! Vyrazte raději s celou rodinou za sportem. Třeba vás to chytne a začnete se hýbat pravidelně. Letos už poosmé otevřou vybraná pražská sportoviště zdarma své brány. V období od 25. do 31. prosince si budete moci protáhnout tělo při plavání, zapotit se na spinningu nebo si třeba zaposilovat ve fitku.

Skupina ČEZ je tradičním partnerem profesionálního i amatérského sportu. Podporuje například české olympioniky a paralympioniky, je partnerem prestižní atletické soutěže Zlatá tretra a celé řady amatérských sportovních akcí a sportovních týmů. 


Letos můžete bezplatně navštívit například Aquapark Barrandov, Lezecké centrum SmíchOFF, Mystic Skatepark Štvanice, Squash u Haštala nebo Lakrosové hřiště TJ Malešice.

 
Protože o vánoční sportování bývá velký zájem, je potřeba si předem sportoviště zarezervovat, online registrace bude spuštěn 23. 12. na stránce Praha sportovní, kde naleznete také kompletní seznam nabízených sportovišť. 

---
Které sportoviště máte nejblíž? Mrkněte do mapy třeba na bazény nebo na lezecké stěny.


Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Horolezecký festival Český ráj 2017

Horolezecký festival Český ráj 2017

Zámek Hrubá skála a Lázně Sedmihorky

100

%

100

%

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 931 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner