REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

To nejlepší z listopadových článků

06.12.2014 |Outfanatic.com | Lezení, Běhání, Cyklistika, Turistika a treking

Neuteklo vám něco, co jste si chtěli přečíst? Vám, co si zajímavé nepřečtené články ukládáte mezi oblíbené, jistě ne. Pro ty ostatní jsme připravili malou rekapitulaci.

Singltrek pod Smrkem, libverdská strana, foto: Mára Smolka.


Minulý měsíc jsme se dozvěděli, jak se zrychlit v běhu jednoduše prodloužením kroku (Zanožení při běhu: častá chyba i klíč k úspěchu), kdo oblékne českou Horskou službu do následujících sezón, co si s sebou zabalit do lodi na divokou vodu a kam vyrazit, když se chcete v Praze v bazénu naučit eskymovat (Když vás svrbí pádlo...).

Barevnou podzimní atmosféru poeticky vylíčil článek Strach, radost, vzrušení a adrenalin... o highlajnách, podezřelé hemžení kolem vojenského komplexu v Prokopáku článek Ožívá tajný komplex v Prokopáku?


Zanožení při běhu, foto: www.iqpohyb.cz

Zanožení při běhu, foto: www.iqpohyb.cz

Zprávy ze závodů


Jsme rádi, když nám do redakce přijde článek od někoho „z venku“, jako třeba Pražský parkový survival: moje srdeční záležitost. Těšíme se na další!

Adventure racy tentokrát reprezentovala reportáž ze závodu v Číně (Jak z obrázku v čínské restauraci), orienťák Orientační běh pražských horolezců.

Rozhovory


Komunita outfanatiků registrovaných na Outfanatic.com se neustále rozrůstá, a tak se můžeme pochlubit rozhovorem s tisící registrovanou, kterou je Karolína Skalníková. Snad můžeme prozradit, že redakce byla trochu na vážkách, jestli tisícího registrovaného oslovit – co když to bude naprosto nezajímavý člověk, jehož odpovědi vůbec nebudou zajímavé? Obavy naštěstí byly liché a rozhovor s Karolínou se může hrdě zařadit mezi rozhovory se sportovními legendami. Na otázky jsme nechali tentokrát odpovídat také jednoho stálého člena redakce, kajakáře Kubu Vondráška (Řeku nemůžeš zdolat. S řekou se musíš spřátelit.), bez zájmu byste neměli nechat ani rozhovor s učitelkou v lesní školce.


Trasy a lokality


Proč je Hvězda jednou z nejoblíbenějších pražských běžeckých lokalit se můžete dočíst tady, bajkery potěšil článek o podzimní atmosféře na singltrecích pod Smrkem.

Novinky na webu


Největší novinkou měsíce je určitě změna domény na Outfanatic.com. Budeme moc rádi, když nám v komentářích dáte vědět, jak se vám tahle změna zamlouvá, nebo proč vám naopak přijde nesmyslná.

V horním zeleném menu přibyla záložka fotogalerie, kam můžete fotky přidávat i vy.

Karolína Skalníková, tisící registrovaná

Karolína Skalníková, tisící registrovaná

Pro lepší orientaci v článcích doporučujeme používat filtr podle sportů a zaměření  (v záložce Novinky, pod horní zelenou lištou). Uniknout by vám neměla ani možnost přidat si článek do oblíbených (lze po přihlášení do svého profilu), nezapomenout na něj tak a přečíst si ho, až budete mít čas.Děkujeme vám za vaši přízeň a doufáme, že vám články a funkce této outdoorové sítě přináší radost a užitek. A jestli ne, napiště svoje výhrady do komentářů!

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Horolezecký festival Český ráj 2017

Horolezecký festival Český ráj 2017

Zámek Hrubá skála a Lázně Sedmihorky

100

%

100

%

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 921 lidí)

Poslední inzeráty

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno

sebeobrana


Banner