REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Co všechno umí Outdoormapa

24.09.2015 |Outfanatic.com | Lezení, Běhání, Cyklistika, Turistika a trekingVíte o všech užitečných funkcích mapy outdoorových lokalit? Kromě zobrazování vrstev různých sportů (menu vpravo) a prokliku do sekce Kde sportovat s informacemi o lokalitách nebo do článků popisujících běžecké a MTB trasy umí mapa i několik dalších zajímavých věcí.

Okno pro vyhledávání podle adresy nebo GPS (v levém horním rohu) je samozřejmostí. Outdoormapa nabízí také odkaz „Hledat trasu sem“, kterým jednoduše vyhledáte trasu přímo k danému místu. Ten najdete po kliknutí na prvek a zobrazení infookna.

Pomoci vám může také funkce „Hledat podle názvu“, kterou najdete v panelu s nabídkou sportů (neboli „vrstev“) vpravo. Ta umožňuje vyhledávání podle klíčového slova v názvu sportovních lokalit nebo firem, jako například „plotny“ nebo „Hvězda“.

Vyhledávat můžete samozřejmě i optimální trasu z bodu A do bodu B nebo zjišťovat GPS souřadnice libovolného bodu. Pokud chcete odeslat odkaz na aktuální zobrazení mapy nebo vlastního přidaného bodu, stačí si zobrazit v mapě potřebné sporty a území a kliknout na ikonku obálky s ležatou osmičkou. Vyzkoušejte i ostatní nástroje v liště vlevo a zjistěte, co všechno mapa umí!

Máte další tipy na vylepšení, rádi byste zařadili nový prvek nebo firmu, případně jste narazili na chybu? Určitě nám dejte vědět!

 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Horolezecký festival Český ráj 2017

Horolezecký festival Český ráj 2017

Zámek Hrubá skála a Lázně Sedmihorky

100

%

100

%

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 908 lidí)


Banner