REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Závod po trávníčku jak v krosovém ráji. Pozvánka na Běh přes motolské jamky v neděli 2. 11.

28.10.2014 |OVP & Salomon Trail Running Cup | Běhání

Přečtěte si pozvánku na Běh přes motolské jamky, který se koná v neděli 2. 11. Nás závod zaujal zejména zajímavou trasou vedoucí přes motolské golfové hřiště. Co považují za přednosti závodu pořadatelé?

 

9 x 9 = 8 km mezi motolskými jamkami


Devět jamek má druhé nejstarší golfové hřiště v zemi, v Praze-Motole. My nabízíme devět důvodů, proč byste neměli chybět na startu již třetího ročníku Běhu přes motolské jamky, závěrečného podniku Salomon Trail Running Cupu. Už tuto neděli 2. listopadu.1 Unikátní trať


Jako v krosovém ráji někde na Britských ostrovech. Hebká, krátce střižená travička se třemi výběhy. Ale k tomu i drsný trailový seběh sousedním lesíkem. Vyplatí se tretry. Na podobném povrchu se jinde v zemi neběhá. Jeden okruh měří 2 km. Snadno zaparkujete, můžete dojet i autobusem či tramvají.


2 Hvězdu na dosah


Na stejné startovní čáře (a pak i za cílovou, i když s větším odstupem) se můžete potkat s nejlepšími českými běžci. Přijede třeba Milan Kocourek, Robert Krupička, Jiří Homoláč, Vít Pavlišta, Jakub Holuša, Pavla Schorná, Lenka Masná, Kamila Gregorová a další. Všichni se s vámi rádi rozdělí o své zkušenosti a zážitky. Hokej s Jágrem si jen tak nezahrajete.


3 Celá rodina v akci


Sportovní neděle pro celou rodinu. Závodí děti od nejnižších věkových kategorií až po veterány bez rozdílu věku. Dospělým se nabízejí dva druhy tratí, kratší hobby 4 km a delší 8 km. Takže můžete opravdu celou rodinu od kmetů až po robátka. A utužovat atmosféru můžete mezi běhy v klubové restauraci.


4 Levné startovné


Závody Salomon Trail Running Cupu drží startovné stále na symbolické hodnotě (150 Kč předem, 200 Kč na místě). Mládež od dětí až po dorost závodí zdarma. Na rozdíl od řady dalších podniků, které nabízejí srovnatelný, nebo i menší pořadatelský servis za ceny od 500 Kč i mnohem vyšší.


5 Slevy na materiál


Titulární partner značka Salomon a s ní spřátelené Suunto nabízejí v místě slevy 25 % a 20 % na veškerý materiál. A pokud byste snad netrefili velikost bot, číslo oblečení nebo barvu hodinek, můžete si s poukázkou zajít do kamenných prodejen.


6 Množství cen


Běh přes motolské jamky je součástí Salomon Trail Running Cupu, který bude odpoledne vyhlašovat celoroční žebříčky všech věkových kategorií. Navíc se tu oceňují nejlepší běžci Přeboru Prahy, opět všeho věku.


7 Přijde pěšky, odjezde vozem


Přímo na místě si můžete zkusit řídit nové Volkswageny včetně Amaroku od Porsche Praha. Šťastný výherce z tomboly získá zapůjčený vůz s plnou nádrží na celý víkend.


8 Výhodné Obzory


Den před startem, tedy v sobotu od 9 do 18 hodin, si můžete vyzvednout startovní balíček na festivalu Obzory na Filozofické fakultě v Praze (náměstí Jana Palacha 2, přímo na metru Staroměstská). Čímž získáte o 90 Kč zvýhodněný vstup na zajímavou akci a zároveň ušetříte tlačenice před startem sobě, pořadatelům i ostatním běžcům. A navíc dostanete slevu 50 Kč na startovném na závod jako předem přihlášený účastník.

9 Foto zdarma


Každý účastník dostane v elektronické podobě vlastní profesionální fotografii od Ladislava Adámka a spol. Čistá památka do rodinného alba bez vnucujících se reklamních dovětků. Drtivá většina borců se najde i na závodním videu na webu.

Další podrobnosti a přihlášky na stránkách závodu.

Foto: pořadatelé Běhu přes motolské jamky.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 927 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner