REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Jaký byl podzimní HIKO Youngsters camp?

09.10.2014 |HIKO Youngsters camp, Pirate Production | Voda a lodě

V pátek 19. září 2014 se HG sport centrum pomalu začalo plnit prvními účastníky podzimního kempu. Na všechny přihlášené – začínající i pokročilejší jezdce – čekal víkend plný pádlování, závodění a hlavně zábavy.Večer se sešli téměř všichni přihlášení pádleři. Nejdříve jsme si něco pověděli o ježdění na divoké vodě, poté jsme zhlédli pár videí a večer jsme završili motivačním filmem o sjetí Konga.

Celý víkend nám vcelku počasí přálo a o to lépe se ráno převlékalo na první trénink. Každý den nás čekaly dva – jeden dopoledne a druhý po obědě. V sobotu po odpoledním tréninku byl pro začátečníky připraven slalom na klidné vodě a pro pokročilejší kayakcross. V závodech všichni bojovali statečně do posledních sil snad i proto, že je čekaly hodnotné ceny od HIKO sportu.

Večer jsme si příjemně unaveni přiblížili také disciplínu freestyle na divoké vodě a prostudovali pravidla pro kategorii youngsters na nedělní závod. Vyhlásili jsme vítěze závodů a nejlepšího jezdce dne. Pak následovala tombola, do níž ceny věnoval HG sport. Okolo půl osmé se pomalu začalo stmívat a nám nezbývalo pro dnešní den již nic jiného, než se zakousnout do šťavnatého steaku při společném grilování a poté dle libosti posedět a  probrat mezi sebou všechny zážitky a nové zkušenosti.

Nedělní ráno je jako vždy línější a občas to chce i trochu přemlouvání při oblíkání do vlhkého hydra.  Dopolední trénink probíhal opět ve skupinkách pod vedením zkušených instruktorů a u všech frekventantů byl vidět znatelný pokrok. Po obědě nás čekalo poslední ježdění a jako sladká tečka za celým víkendem pro ty nejodvážnější závod ve freestylu.

Klání probíhalo na vlně uprostřed kanálu. Závodníci se nebojácně poprali se všemi jejími nástrahami a ještě při tom předváděli kontrolované a pečlivě naplánované jízdy.

Na závěr proběhlo ocenění nejlepších závodníků, rozloučení a poté již cesta zpět do různých koutů České republiky.

Kdo nestihl žádný z letošních kempů, tak opravdu nemusí smutnit a může se těšit na příští rok. Více informací naleznete na www.pirate-production.cz.

Foto: HIKO Youngsters camp, Pirate Production

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

08.02.2018

Rituály a pověry ve sportu

21.12.2017

Dopřejte tělu odpočinek – fyzický i psychický – naučte se relaxovat

04.10.2016

Jak přečíst stupnici obtížnosti WW

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner