REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Jaký byl podzimní HIKO Youngsters camp?

09.10.2014 |HIKO Youngsters camp, Pirate Production | Voda a lodě

V pátek 19. září 2014 se HG sport centrum pomalu začalo plnit prvními účastníky podzimního kempu. Na všechny přihlášené – začínající i pokročilejší jezdce – čekal víkend plný pádlování, závodění a hlavně zábavy.Večer se sešli téměř všichni přihlášení pádleři. Nejdříve jsme si něco pověděli o ježdění na divoké vodě, poté jsme zhlédli pár videí a večer jsme završili motivačním filmem o sjetí Konga.

Celý víkend nám vcelku počasí přálo a o to lépe se ráno převlékalo na první trénink. Každý den nás čekaly dva – jeden dopoledne a druhý po obědě. V sobotu po odpoledním tréninku byl pro začátečníky připraven slalom na klidné vodě a pro pokročilejší kayakcross. V závodech všichni bojovali statečně do posledních sil snad i proto, že je čekaly hodnotné ceny od HIKO sportu.

Večer jsme si příjemně unaveni přiblížili také disciplínu freestyle na divoké vodě a prostudovali pravidla pro kategorii youngsters na nedělní závod. Vyhlásili jsme vítěze závodů a nejlepšího jezdce dne. Pak následovala tombola, do níž ceny věnoval HG sport. Okolo půl osmé se pomalu začalo stmívat a nám nezbývalo pro dnešní den již nic jiného, než se zakousnout do šťavnatého steaku při společném grilování a poté dle libosti posedět a  probrat mezi sebou všechny zážitky a nové zkušenosti.

Nedělní ráno je jako vždy línější a občas to chce i trochu přemlouvání při oblíkání do vlhkého hydra.  Dopolední trénink probíhal opět ve skupinkách pod vedením zkušených instruktorů a u všech frekventantů byl vidět znatelný pokrok. Po obědě nás čekalo poslední ježdění a jako sladká tečka za celým víkendem pro ty nejodvážnější závod ve freestylu.

Klání probíhalo na vlně uprostřed kanálu. Závodníci se nebojácně poprali se všemi jejími nástrahami a ještě při tom předváděli kontrolované a pečlivě naplánované jízdy.

Na závěr proběhlo ocenění nejlepších závodníků, rozloučení a poté již cesta zpět do různých koutů České republiky.

Kdo nestihl žádný z letošních kempů, tak opravdu nemusí smutnit a může se těšit na příští rok. Více informací naleznete na www.pirate-production.cz.

Foto: HIKO Youngsters camp, Pirate Production

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

08.02.2018

Rituály a pověry ve sportu

21.12.2017

Dopřejte tělu odpočinek – fyzický i psychický – naučte se relaxovat

04.10.2016

Jak přečíst stupnici obtížnosti WW

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 509 lidí)

Poslední inzeráty

spolulezec Plzen

Beh do vrchu

Parťák na běhání

Lezečky Ocún

Pánské pohory Lowa


Banner