REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Nepropásli jste nejlepší zářijové články?

25.09.2014 |OVP | Lezení, Běhání, Cyklistika, Turistika a treking

Peggy Marvanová při brodění na závodě 1000 mil

Reporty ze závodů


Hned dva články se v září věnovaly extrémnímu cyklistickému závodu 1000 miles. V prvním z nich si můžete přečíst o pocitech zoufalství i radosti první ženy v cíli (Cyklistický závod 1000 mil z pohledu první ženy v cíli), v druhém uvidíte závod očima dobrovolnice a partnerky závodníka (Extrémní cyklistický závod 1000 Miles 2014 očima dobrovolnice a partnerky jednoho ze závodníků). Od první ženy v cíli si také můžete nechat poradit s bikerským vybavením (Krém na zadek, vhodná brašna, nářadíčko aneb co nesmí chybět bikerům při opravdu dlouhé jízdě).

V článku Přežít Kladno! aneb kdo umí vyndat duši z bezdušáka najdete popsané útrapy týmu Outdoor v Praze na závodě Přežít Kladno.


Kuba Vondrášek na paddleboardu, foto: Jana Šimonová

Kuba Vondrášek na paddleboardu, foto: Jana Šimonová

Rozhovory


Slacklinerovi Dannymu Menšíkovi unikl jen o kousek evropský primát ve slackline. V rozhovoru jsme se s ním bavili nejen o jeho nejnovějším výkonu, ale i o jeho dalších plánech (Rozhovor s Dannym Menšíkem nejen o highline přes Šárku).

Podobně divácky atraktivní sport jako Danny si vybral i Michal Navrátil, který se nepohybuje horizontálně, ale vertikálně. Soutěží ve skocích do vody. Přečtěte si o technice skoku i o možnostech tréninku v Praze: „Kdo skáče z výšky 27 metrů, je hrdina.“ Rozhovor se skokanem do vody Michalem Navrátilem.

 

Sportovní lokality a trasy


Vedle Rychlebských stezek a Singltreků pod Smrkem přibyl nový ráj cyklistů na Vysočině (V Cyklo Aréně Vysočina se otevírají nové singletracky).

V mapě nám stále přibývají nové trasy, tentokrát jedna půlmaratonová a jedna ještě delší (29km běžecká trasa: Ze Stodůlek do Berouna na výhledy a kolem hornického skanzenu a 22km běžecká trasa: Prahou přes čtyři běžecké bašty z Libně do Řep).

 

Danny Menšík, foto: Marek Smolka

Danny Menšík, foto: Marek Smolka

Sportovní tipy a další články


Představili jsme vám, kde si na podzim zaběhat orienťák (Podzimní orienťácká sezóna je v plném proudu. Pěší i ta bajková), kde si v Praze zabikovat (Trailové bikování, bikros a downhill aneb Kam v Praze na kolo, když nechcete jen polykat kilometry) nebo jak si zábavně pocvičit rovnováhu (Cviky pro zahnání trudomyslnosti kolektivu).

Dozvěděli jste se také, co vás může čekat na extrémních překážkových bězích (Extrémní překážkové běhy aneb jak se stát Sparťanem, Gladiátorem nebo aspoň Bahňákem) a co na tréninku kalistheniky (Nejdřív plenky a pak si dej pár dipů aneb můj první trénink kalistheniky).

Foto: vysocina.bike, Petr Slavík

Foto: vysocina.bike, Petr Slavík

Zkušený kajakář se s vámi podělil o dojmy z paddleboardu (Fenomén paddleboarding očima kajakáře) a společně jsme se zasmáli, jaký poprask v médiích způsobili sršni na závodě v orientačním běhu (Sršni útočí aneb Jak dostat orienťák do hlavních večerních zpráv).


Za zmínku stojí i videa dvou Londýňanů, kteří se snažili předběhnout metro (Běžec vs. metro a lanovka na Petřín).

 

Info o nových funkcích Outdooru v Praze


Nejnovější vychytávky vám představujeme v článku Ukládání článků do oblíbených pro pozdější přečtení, slevy v partnerských obchodech, vyhledávání lidí se stejnými zájmy, posílání zpráv mezi uživateli.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Horolezecký festival Český ráj 2017

Horolezecký festival Český ráj 2017

Zámek Hrubá skála a Lázně Sedmihorky

100

%

100

%

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner