REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Portál Outdoor v Praze se stal mediálním partnerem Prahy sportovní

23.09.2014 |Praha sportovní | Lezení, Běhání, Cyklistika, Turistika a treking

Asi už jsme důležitý portál, protože se o nás vydávají důležitě znějící tiskové zprávy. Tady jedna o tom, že jsme se stali ofiko mediálním partnerem Prahy Sportovní:

Znění tiskové zprávy:

Praha sportovní získala nového mediálního partnera v podobě outdoorové sociální sítě Outdoor v Praze. Outdoor v Praze je komunitní portál pro lidi z Prahy a okolí, kteří se věnují sportům, jako je běhání, cyklistika, horolezectví nebo kajakování. Kromě funkcí sociální sítě nabízí lidem například popis 500 pražských tras a lokalit pro více než 20 venkovních sportů, outdoormapu Prahy, kalendář akcí nebo hledání parťáků na sport. Měsíčně navštíví portál až 25 000 uživatelů.„Od spolupráce s portálem Outdoor v Praze si slibujeme především užší kontakt s pražskou outdoorovou komunitou a lepší zaměření podpory venkovních sportů, jejichž obliba mezi Pražany rychle roste,“ prohlásil Petr Bříza, zastupitel hl. m. Prahy a předseda městské komise pro sport.

„Praha má proti jiným světovým metropolím jedinečné možnosti venkovních sportů od běhání přes horolezectví až po kajakování na divoké vodě. Jsme rádi, že díky partnerství s Prahou sportovní můžeme přispět k jejich dalšímu rozvoji.“ uvedl Michal Tyl, zakladatel portálu Outdoor v Praze.

Praha v současné době nabízí více než 500 lokalit a nespočet tras vhodných pro outdoorové sporty, jako je jízda na horském kole, běh v terénu, horolezectví nebo orientační běh. Unikátem jsou také hned čtyři vodácké kanály ve městě nebo v jeho bezprostřední blízkosti. Za rok se v Praze nebo jejím okolí koná více až 600 veřejných akcí od závodů přes exhibice až po společné tréninky.

V Praze se také rychle rozvíjejí nové sporty jako například venkovní fitness, kiting nebo takzvaná high-line neboli moderní provazochodectví ve výškách. V high-line dokonce Praze nedávno o pár metrů utekl evropský rekord, když Danny Menšík natáhl a úspěšně přešel 208 m dlouhou „lajnu“ přes údolí Divoké Šárky, a to jen pár dní potom, co jiný evropský borec ušel světový rekord na „lajně“ dlouhé 228 metrů.

Foto: Outdoor v Praze

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Horolezecký festival Český ráj 2017

Horolezecký festival Český ráj 2017

Zámek Hrubá skála a Lázně Sedmihorky

100

%

100

%

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner