REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 4. zářijový týden (22. 9. – 28. 9.)

21.09.2014 |Lu | Voda a lodě, Běhání, Cyklistika, Orientační sporty, In-line, Extrémní závody, Běžkování, Bruslení, Dračí lodě , Sport s dětmi

Foto: Silvini Skiroll Cup Ještěd

Běh


V tomto týdnu nás čeká kratší běh ve středu na Geofyzikálním běhu v Krčském lese na 5,8 km nebo delší běh v sobotu na Běhu s AVL na 10 km (soutěžní) nebo na 4,2 km (v rodinné verzi). Ti, co to myslí s běháním vážně, mohou poměřit síly na běhu Česká Spořitelna Běchovice–Praha na 10 km po silnici na otevřeném mistrovství ČR.
 

Kolo


Foto: BMX Bohnice

Foto: BMX Bohnice

Příznivce BMX by mohla zaujmout sobotní náborová akce Bikros Bohnice u Čimického háje. Ani nedělní XC MTB akce Zličínské okruhy není určena pro „normální“ cyklisty. Těšit se můžete na 3km okruh s umělými prvky. Klasické cyklisty může potěšit až nedělní silniční závod Poslední šlápnutí na 57,5 km na 5 okruhů (jeden okruh 11,5km) v Hřebči.
 
Pro celou rodinu je v neděli přichystán Kellys Bike Ranch Cup – O pohár starosty Prahy 9, tedy cyklistický závod v parku Višňovka. Akci odstartují nejmenší děti na odrážedlech a postupně vyvrcholí startem Elite (tedy rodičů). Nebude chybět ani tombola!


Orienťáky


Foto: Pražská MTBO liga

Foto: Pražská MTBO liga

Orienťáci-běžci mohou opět naskočit do pravidelných EPO OB, tréninkových závodů při outdoorovém klubu ekonomů, který začíná po prázdninách v úterý v Divoké Šárce.

Orienťáky-cyklisty čeká ve středu rozježdění na dalším závodu ze série Pražské MTBO ligy také v Divoké Šárce na Praze 6 a v sobotu těžké dilema, zda vyrazit do Českého Ráje (okolí Malé Skály) na VIPrahlé duše, do Velkých Popovic na POKR nebo do Krkonoš (Roudnice) na horský orienťák Cyklon14. Ve všech případech půjde o MTBO dvojic na 5 hodin, samozřejmě v různých terénech.


Extrémní závody


Do extrémních závodů řadíme extrémní překážkový běh Predator Race v Býkově v Západních Čechách. Co vás tam zhruba čeká, se můžete dozvědět v tomto článku.


Voda


Foto: Dračí lodě Nová Živohošť

Foto: Dračí lodě Nová Živohošť

Pro vodáky se v sobotu chystá tradiční Zamykání Sázavy, tedy slavnostní splutí u příležitosti uzamčení řeky z Týnce n. S. do Pikovic. Příznivce dračích lodí zveme ve stejný den na závod Dračích Lodí v Nové Živohošti.

Jedinečnou akci s názvem Napříč Prahou přes tři jezy, tedy jedinou možnost v roce sjet pražské jezy, si nenechte ujít v neděli. Start závodu je na levém břehu Vltavy na Stadionu vodních sportů na Císařské louce, cíl na levém břehu ostrova Štvanice pod Negrelliho viaduktem. Délka trati je 6,5 km. Na trati jsou tři jezy s vorovými propustmi obtížnosti WW II.


Inline a kolečkové lyže


Další ze série Kladno inline vás čeká v sobotu na Sletišti, ale pokud to máte blíž do Běchovic, tak doražte na In-line Běchovice na 5 km.

Pokud jste šťastnými majiteli kolečkových lyží, tak si nenechte ujít unikátní závod SILVINI SKIROLL (c)UP JEŠTĚD na kolečkových lyžích z Janova Dolu na Ještěd. Čeká vás 12 km, podle pořadatelů, „výjezd do nebe“.

--- 
Tipy na další akce a závody najdete v kompletním kalendáři.
Ti, co neradi závodí, se mohou alespoň nechat inspirovat naší mapou

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Adrenalin Challenge Race 2018

Adrenalin Challenge Race 2018

Děčín, Smetanovo nábřeží pod zámkem

100

%

100

%

Horolezecký festival Český ráj 2017

Horolezecký festival Český ráj 2017

Zámek Hrubá skála a Lázně Sedmihorky

100

%

100

%

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 921 lidí)

Poslední inzeráty

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno

sebeobrana


Banner