REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Spolehlivé držáky na mobily pro sportovce

Promo Kabelmanie.cz

22.07.2014 |Kabelmanie.cz | Běhání, Cyklistika, Turistika a treking, In-line

V dnešní době smartphonů a chytrých sportovních aplikací jako RunKeeper, Sports Tracker a podobně je většina běžců, inlinistů a cyklistů odkázána k tomu mít mobil neustále u sebe. A ti, kteří tyto aplikace nevyužívají, prostě chtějí být na příjmu i během sportovního výkonu. Však to znáte, nejdůležitější hovory přicházejí ve chvílích, kdy se nám to nejméně hodí.


​V diskusích na internetu se otevírají napříč sportovními fóry otázky, kam s klíči, s pitím nebo s telefonem. S klíči ani s pitím vám neporadíme, ale pro telefon řešení máme, a to velmi elegantní.

Řešením jsou držáky mobilních telefonů od firmy Quad Lock, která nabízí hned několik produktů. Výrobky byly určeny původně pouze pro iPhony, ale se vzrůstající poptávkou firma vyvinula i univerzální adaptér, ke kterému lze přichytit většinu mobilních telefonů, tabletů i GPS.

Držák mobilu na ruku Sports Armband


Tento model je vhodný pro běžce a inlinisti, mohou ho ale samozřejmě využívat i cyklisti nebo turisté. Jedná se o jednoduchý, ale naprosto funkční pásek, který se navlékává na paži. Nijak netlačí, nepřekáží, ani nepadá. Mobil přichytíte i uvolníte během sekundy a uchycení je 100%, takže se nemusíte bát, že by vám mohl upadnout. Pro aktivní sportovce, kteří chtějí být stále na příjmu, je naprostou nezbytností.

 

Držák na mobil Quad Lock Sports Armband si můžete objednat v e-shopu Kabelmanie.cz za 890 Kč. Pokud vlastníte jiný telefon než iPhone, nezapomeňte si pořídit ještě univerzální držák Quad Lock za 330 Kč.


 

Držák mobilu na kolo Bike Mount PRO


Jak již z názvu vyplývá, druhý model je určen hlavně pro cyklisty a motorkáře. Montáž je jednoduchá a zvládne ji každý během několika sekund. Držák funguje na stejném principu jako Armband, jen ho nemáte připevněn na paži, ale přímo na kole. Uchycení je spolehlivé a drží tedy pevně i při terénní jízdě. Pro případ deště doporučujeme dokoupit voděodolný obal Quad Lock Poncho, aby váš telefon zůstal v suchu.

Držák mobilu na kolo Bike Mount PRO si můžete objednat v e-shopu Kabelmanie.cz za 790 Kč. Pokud vlastníte jiný telefon než iPhone, nezapomeňte si pořídit ještě univerzální držák Quad Lock za 330 Kč.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Horolezecký festival Český ráj 2017

Horolezecký festival Český ráj 2017

Zámek Hrubá skála a Lázně Sedmihorky

100

%

100

%

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner