REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 3. červnový týden (16. 6. – 22. 6.)

15.06.2014 |Lu | Běhání, Orientační sporty, Turistika a treking, In-line, Extrémní závody, Triatlon

Gladiator Race

Běh


Kratší tratě můžete tento týden zdolávat v úterý v Krčském lese na 3,6 km v Otevřeném přeboru Sabzo, ve středu po silnici v Braníku v ASICS lize na 5/10 km nebo ve čtvrtek v Klánovicích na 6 km terénem při Běhu Vidrholcem.

Canicross na Nativia Challenge

Canicross na Nativia Challenge

Pestrý výběr vzdáleností (podle věku) nabízí sobotní Berounská desítka run a to 100 m, 500 m, 1 km, 4 km a 10 km. Kromě běžeckého závodu bude na stejné trati probíhat MTB závod Berounská 10 MTB XC, kde čekají  na bikery tři stejné členité okruhy, každý o délce 10 km, vedoucí výhradně po lesních cestách a singltrecích v atraktivním prostředí nedaleko rozhledny Děd.

Kdo má rád krátké tratě a zároveň se na běh bez svého pejska nevydá, tomu doporučíme nedělní (nejen) canicrossový závod Nativia Challenge.


Kolo


Kromě již zmíněné Berounské 10 MTB XC se bude v sobotu konat jistě zásadní cyklistický závod Giro Pičín v Brdech, který nás zavede do brdských lesů a chráněného území Kuchyňka. Trať vede po asfaltových cestách, zpevněných lesních cestách a mírně v terénu. Hlavní závod je na 55 km.

Křivoklátské peklo je pro vás připraveno v neděli v podobě cyklomaratonu na silnici. Součástí jsou i kratší tratě, pro ty, kteří si na maraton netroufají, a pro ty, kteří zkrátka ještě nedorostli.


Triatlony


Radost při Xterra závodu

Radost při Xterra závodu

Kdo ještě nevyzkoušel triatlon v centru města, bude mít příležitost na Malostranském triatlonu v pátek brzy ráno. Skládá se z plavání na 300 m v bazénu Tyršova domu, kolo na 12 km po cyklostezce k Libeňskému mostu a zpět a běh na 4 km k petřínské rozhledně a zpět. Startuje se v 6:30 ráno, takže pak můžete vyrazit s klidem a dobrým pocitem do práce. Článek z loňského ročníku najdete zde.

Aktualizace 15. 6.:
POZOR! Malostranský triatlon byl z technických důvodů přesunut na datum o týden později, tedy na 27. 6.!!


Již v přírodě se odehrává nedělní triatlon ze série Xterra na Přední Výtoni u Lipna, kde bude přichystáno plavání, MTB a krosový běh a závod bude zároveň MČR v terénním triatlonu (délky tratí v hlavním závodě 1,2/30/9 km).


Extrémní závody


V sobotu se v Českém a Slavkovském lese pořádá trailový závod Metternichova výzva na 50/35 km s převýšením přes 1 km. Časový limit je 13 hodin.
  
           
Pod názvem Gladiator Race se ve stejný den v Holicích v Čechách odehraje dobrodružný překážkový běh přes přírodní a umělé překážky (vodní příkopy, bahenní brody, plazení v „minovém poli“) a další gladiátorské výzvy.


Kolečkové brusle


Ve středu dospělé i děti čeká akce In-line for Fun v Zelenči, kde kromě hlavního závodu na bruslích jsou připraveny soutěže a závody na in-line bruslích pro děti od 4 do 15 let.

Kdo by rád vyrazil na brusle o víkendu, tomu doporučíme zamířit v neděli do Kladna na závod Kladno inline na Městském stadionu Sletiště.


Pochody


Praha turistická nabídne výlet na 9 km v úterý na Výhledy Prahy 4 a 5. Startuje se ve večerních hodinách na Radlické a končí (jako tradičně) v restauraci v Braníku.

Stejně dlouhá trasa čeká výletníky z Letňan do Čakovic ve čtvrtek v podvečer přes lesopark a Kbely.


Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Adrenalin Challenge Race 2018

Adrenalin Challenge Race 2018

Děčín, Smetanovo nábřeží pod zámkem

100

%

100

%

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 921 lidí)

Poslední inzeráty

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno

sebeobrana


Banner