REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Trigalight: světlo pro nezničitelné hodinky

Promo Wenger

13.06.2014 |Wenger | Další sporty

Nemáte ponětí, co je Trigalight a čím je vlastně přínosný? Nevadí, právě pro vás o něm píšeme.


 

Elektrony tritia – prověřená švýcarská technologie


Patentovaná technologie Trigalight je výjimečná tím, že odliší vaše hodinky od armády jiných výrobků, a to z ryze praktického a nikoli jen módního hlediska. Zjednodušeně řečeno se jedná o unikátní technologii permanentního osvětlení hodinek, takže výstavní kusy jako Traser P 6600 Sand poznáte (jakožto objekt se zářícími ručičkami a symboly) v šeru či tmě již zdálky. Jde o bezmála 40 let staré know-how, mající svůj zrod v zemi hodinkám zaslíbené – Švýcarsku. „Samosvítivé“ hodinky si velmi rychle oblíbili vojáci, dobrodruzi, rybáři a lidé žijící nebo pracující v obtížných podmínkách vůbec. Elektrony z tritia totiž aktivují hmotu právě tak, aby trvale vydávala slabé světlo (pro lidské oko však dostatečné, zvláště pak v oblíbeném zeleném odstínu).

Údržba ani nabíjení nejsou potřeba


Miniaturní zdroje světla (na bázi plynného tritia) na vybraných místech hodinek svítí nezávisle na dalším zdroji energie po dobu nejméně 20ti let, a to bez jakékoli ztráty svítivosti. Hodinky využívající danou technologii jsou i vzhledem ke své vysoké kvalitě dlouhodobou a šetrnou investicí. Samotná technologie Trigalight je natolik zajímavá, že se celkem logicky uplatnila i daleko mimo svět hodinek. Nejenže nepotřebuje nabíjení, ale dokonce ani prakticky žádnou údržbu a zdravotně je samozřejmě také zcela nezávadná.

Hodinky, které přežijí válku


Jelikož jsou hodinky často chráněny titanovým či karbonovým pouzdrem, je technologie Trigalight prakticky nepoškoditelná a nezničitelná. Její praktičnost a vyhledávanost ještě umocňuje fakt, že bývá zpravidla umístěna do kvalitních a trvanlivých hodinek. Ty jsou samy o sobě vyráběny tak, aby doslova „přežily válku“ (díky nutnosti precizní výroby se technologie se jen velmi těžko prosadí ve světě levných hodinek). Tato vymoženost hodinkám navíc prakticky nezvyšuje váhu! Spolehlivé „perpetuum mobile“ Trigalight jednoduše nedovede zklamat. Intenzita světla totiž zůstává roky na konstantní úrovni.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

04.08.2016

360° panorama, dejte svým fotkám nový rozměr

14.07.2016

Lipno se stane sportovní Mekkou letošního léta

05.07.2016

Přežili jsme Tůruj Brdy 2016

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 934 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner