REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 2. červnový týden (9. 6. – 15. 6.)

08.06.2014 |Lu | Lezení, Běhání, Cyklistika, Orientační sporty, Turistika a treking, In-line, Extrémní závody

Missky na Genesis Bike Prague

Běh


Na týdenní rozběhání je v úterý připraven v Hodkovičském háji kopcovitý kros s názvem Hodkovičská 7 na 3,5 km pro ženy a 7 km pro muže v Hodkovičkách na Praze 4.

Ve středu se již na rovnějším povrchu setkají muži na 10 a ženy na 5 kilometrech na Břevnovských 10/5 km se startem na Ladronce.

Lysolajský běh se překvapivě odehraje v Lysolajích ve čtvrtek na 6 kilometrech po silnici i terénem.

Do vrchu se bude běhat v sobotu na trase Vrané–Zvole na 3 kilometrech s převýšením 160 metrů, konkrétně se strmostí 5,2 %.


Orienťáky


Jako každou středu se nejen děti mohou těšit na Žaket pražský pohár žactva, tentokrát na Podvinném Mlýně. Jde o závod jednotlivců, k dispozici budou i dětské tratě a tréninky. Když je nejhůř, fáborky dovedou k cíli opravdu každého.

Pražská MTBO liga pokračuje ve čtvrtek v Čelákovicích v odpolední sérii MTBO závodů. Jak kdo přijde, tak pojede. Mimochodem, vstupné je více než lidové.

V sobotu nás čeká 300minutový (i kratší) MTBO závod Ztracené kobylky v Mladoticích v malebném okolí Střely. Závod bude mít i kategorii pro rodiny s dětmi.


Extrémní závody


Horská výzva pokračuje v pátek a v sobotu v Krušných horách již 3. závodem v horském běhu/trekingu dvojic na 16/37/63 km. Můžete se zúčastnit i se svým psem, přičemž pejsek šlape zdarma.

Generali survival 2013

Generali survival 2013

V pátek večer startuje i 24hodinovka s názvem Generali survival, kde můžete zažít peklo v krásném okolí Hluboké nad Vltavou. Konkrétně horská kola/handbike, lezení na umělé stěně i skalách, slalom na divoké vodě (do WW III+), plavání, orientační běh a MTBO, in-line brusle, první pomoc, střelbu, kanoe a další disciplíny. Zúčastnit se mohou i vozíčkáři.

Poněkud neobvyklejší, ale dozajista extrémní běžecký/trekingový závod pod názvem Self-transcendence Race, se koná ve Stromovce na okruhu na 12/6 hodin a 100 km. Na vyčištění mozku lze jistě jen doporučit.
            

Kolo


Ve středu se mohou děti (a jejich rodiče) zúčastnit Pražského rodinného cyklo-závodu na Praze 6 na Vypichu, kde budou připraveny tratě na 800 m až 10 km a různé další atrakce. Startovné pro děti bude zdarma.

Berounský cyklísek 2013

Berounský cyklísek 2013

V sobotu v Nových Butovicích vystartuje závod Genesis Bike Prague přes lesy a louky Českého Krasu  na 35/60 km. Organizátoři lákají závodníky třeba i účastí nezadaných missek a dalších známých osobností. Čekají je technické sjezdy, prudké výjezdy a brod. Budeme jim držet palce. Článek o závodu a soutěž naleznete zde. 

Berounský Cyklísek se bude konat v neděli a jak již název napovídá, půjde o dětský závod kol a odstrkovadel (v kempu Na Hrázi v Berouně). Program bude doplněn o soutěže pro celou rodinu.

Ve stejný den je pro naše nejmenší připraven i MTB závod Bikeclinic cup v Letech u Prahy. Přijeďte se se svými dětmi podívat do okolí Karlštejna, kde podle pořadatelů cyklistika jenom kvete.


Lezení


V úterý nás opět čeká Bouldering session VI v Lokal Bloku na Smíchově. Nebojte se naskočit, jde o otevřené závody pro každého.


Kolečkové brusle


V neděli čeká inlinisty In-line mistrovství ČR na okruhu v Běchovicích, tedy otevřené Mistrovství ČR juniorů D, C, kadetů, juniorů B, A a seniorů na silničním oválu. A určitě i těch ostatních.


Festival


A kdo si chce spíše hrát než závodit, ať přijede o víkendu do Dobrušky na  Dobruška fest, na festival outdoorových her a aktivit jako je Slackline, Kubb, Mölkky, KanJam, Free croquet, Petangue aj. Minimálně alespoň zjistit, o jaké hry vlastně jde.

--- 

Tipy na další akce a závody najdete v kompletním kalendáři.

Ti, co neradi závodí, se mohou alespoň nechat inspirovat naší mapou.Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Adrenalin Challenge Race 2018

Adrenalin Challenge Race 2018

Děčín, Smetanovo nábřeží pod zámkem

100

%

100

%

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 921 lidí)

Poslední inzeráty

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno

sebeobrana


Banner