REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Genesis bike Prague: změna trati a soutěž o startovné zdarma!

07.06.2014 |Genesis Bike Prague & OVP | Cyklistika

Průchodnější trať na úvodních kilometrech slibuje závod Genesis Bike Prague, který aspiruje na největší bajkovou akci v Praze a který se pojede v sobotu 14. června od pražské Galerie Butovice. Na trati na 65 kilometrů zavede závodníky až pod vysílač Cukrák, distance na 35 km nabízí naopak pohodové svezení.

Foto: Genesis Bike PragueGenesis Bike Prague letos táhne – už teď mají pořadatelé přihlášeno přes 1 200 závodníků a věří, že zlomí loňský rekordní počet 1 600 účastníků. Tomu byly podřízeny právě i úpravy trati, která bude na úvodních kilometrech průchodnější.

Pro letošní ročník se pořadatelé rozhodli lehce změnit trať, aby úvodní kilometry lépe frčely: „Nejzásadnější změna se týká úseku mezi Klukovicemi a Barrandovem několik kilometrů po startu. Nově se nepojede zkratkou, ale celý peloton vyrazí mírným stoupáním až k Barrandovskému sídlišti, kde se po přejezdu kolejí napojí na Werichovu ulici. Celý úsek je výrazně širší, komfortnější a bezpečnější,“ vysvětluje stavitel trati Lubor Tesař.

Závod odstartuje v sobotu 14. června v pravé poledne, registrace jsou otevřeny do neděle 8. června. Poté bude možné přihlášení ještě na místě. Stále také platí zvýhodnění pro přihlášené dvojice – každý ze startujících ušetří 100 Kč oproti individuální registraci. Pořadatelé navíc připravili motivaci pro ty, kteří by chtěli ke startu přemluvit přátele: za každého nového závodníka nabízí poukázku 200 Kč do Intersportu.

Více informací zde.

Soutěž o startovné zdarma


Oudoor v Praze pro vás připravil soutěž o startovné zdarma: Napište nám, který z bikových článků na Outdooru v Praze vás v poslední době nejvíc zaujal!

Odpovědi posílejte na info@outdoorvpraze.cz do středeční půlnoci. Tři výherci budou vylosováni a informováni během čtvrtka.

Foto: Genesis Bike Prague

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Horolezecký festival Český ráj 2017

Horolezecký festival Český ráj 2017

Zámek Hrubá skála a Lázně Sedmihorky

100

%

100

%

Související články

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

08.02.2018

Jak na kolo v zimě: 2. díl – oblečení a doplňky

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 931 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner